Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért foglalkoznak a nárciszti...

Miért foglalkoznak a nárcisztikus, beteg emberekkel?

Figyelt kérdés

Itt van ez az Irén vagy ki. Nem követem, mégis többször látom, mint kellene. Folyton megjelenik Facebook hírfolyamon is, mert megosztják. Kíváncsiságból megnéztem a követőit, 30 ezernél is több van. Értem én, hogy kiröhögik, azért követik, a hozzászólások pedig kritikán aluliak. Miért kell szidni, miért nem lehet egyszerűen csak nem foglalkozni az ilyen személyekkel?


Ja igen... Mert az emberek szeretnek mérgelődni, szidni, mindenféle gusztustalan stílusban.


Nyilván van még 20+ sztárocska, akikről véletlenszerűen szerzek tudomást, na ilyenkor jobb lenne tájékozatlannak lenni.


Nyugodtan lehet engem is támadni, hogy akkor miért írtam bele a kérdésembe őt, de nem róla van szó, hanem a társadalom igényeiről. Engem csak az igénytelenség zavar és a felesleges futtatás, sztárolás, gyűlölködés.


Mire jó ez?


2020. aug. 1. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az Irén és társai kaliberű emberek utalása, kigúnyolása arra jó, hogy addig se kelljen foglalkozni az embernek a saját életével, problémáival. Elégedetté teszi őket a tudat, hogy van náluk "nyomorultabb". Ez az Irén nevű hölgy teljesen biztos, hogy beteg. Beteg embert kigúnyolni szerintem nem normális dolog. Persze hirdetnie se kellene magát a világhálón, de ez megint más kérdés. Valószínűleg ő nem tudja magáról, hogy beteg.
2020. aug. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mármint a Varga Irén?

Mert Dancsó felkapta, azért foglalkoznak vele ennyien.

2020. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyet értek.


Én ismerőseim is megosztják, tudom, hogy kiről írsz.

De az a nő mit akart elérni? Énekelhessen, és nézzék. Bejött, sikerült! :)

Az emberek mit akarnak? szórakozni, hát rajta lehet.

Amúgy kicsit én is sajnálom őt.

2020. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsővel és harmadikkal teljes mértékben egyetértek.

Próbálom az ilyeneket elkerülni, de például egyetemi chat-csoportban is sokszor szembejön.. de én nem szólok semmit, mert nem leszek attól több, ha velük röhögök, meg gúnyolok egy ilyen vagy bármilyen embert. Az utálkozással, gúnyolódással sosem érünk el semmit.

Én is sajnálom őt, de sajnos az emberekből meg a netből kiindulva csak addig lesz ő "nagy szenzáció", míg nem jön majd egy következő, aki átveszi majd a helyét.

2020. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ma már sok van.
2020. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!