Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem túloz néha...

Csak szerintem túloz néha Ownmckendry?

Figyelt kérdés
Szerintem neki jól áll ez a hülyéskedős stílus, de szerintem elég sokszor túltolja és folyamatosan hülye szavakat használ, na meg a kamerába ordítás. Párszor még elmegy, de szinte minden videóját/liveját így kezdi. Ti mit gondoltok erről?

2020. aug. 1. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem bírom elviselni a stílusát
2020. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Hát mikor én nagy fanja voltam kb 40knál tartott ( kh nem tegnap volt ez se ) és igazából ő is változik, mint mi is. A beordibálások stbstb engem is zavarnak viszont a tőlem fiatalabbak lehet viccesnek találják..Peti pedig szerintem jó ember és inkább őt nézzék, mint valami agyhalottat.
2020. aug. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó ember, ezt egy percig sem kérdőjeleztem meg, és az is oké, hogy kisgyerekek nézik, de arra is gondoljon, hogy idősebb emberek is nézik. Persze, párszor elmegy és nevet rajta az ember, de MINDEN EGYES alkalommal, már zavaró.
2020. aug. 2. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Persze értelek, de ezen mi úgyse tudunk változtatni ha ő így érzi jól magát :/ El kell engedni
2020. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. aug. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!