Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogultságból érzem azt,...

Elfogultságból érzem azt, hogy én másabb vagyok, mint a korosztályom zöme?

Figyelt kérdés

Megpróbálom néhány pontban összeszedni, hogy ne legyek túl unalmas. :)

- 20 éves vagyok

- másabb= nem okosabb és nem is jobb, mint mások, csupán önmagam vagyok

- meghallgatom mások véleményét, de mindig enyém a végső döntés

- nem utánzok másokat (pl nem veszek superstar-t, mert X is azt vett -> megtörtént eset a környezetemben)

- nem hagyom magam befolyásolni, irányítani

- érzékeny vagyok, kiállok az állatvédelemért, melegekért, támogatom az UNICEF munkásságát

- önálló gondolataim vannak, amiket nem erőszakolok rá senkire

- mindig felvállalom magam (ha rossz napom van, ha jó, ha jobban nézek ki, ha rosszul -> mind én vagyok)

- mások a prioritásaim, mint a környezetemnek (fontosabbnak tartok egy tüntetést egy nemes ügyért, mint egy bulit mondjuk)

Mindenki más ez természetes, de mégis az ismerősi köröm másnak tart, mert ilyen vagyok. Szerintem másnak lenni nem rossz dolog ->Elfogultságból érezhetem azt, hogy ez így van vagy rossz a társaság, aki körülvesz?



2020. aug. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Válts hozzád hasonló barátokra.
2020. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
A többiek se egyformák, kár általánosítani, meg magadat többnek gondolni.
2020. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Nagyon nehéz hasonló értékrendűeket találni, eddig nem is igazán sikerült habár soha ne mondd, hogy soha.

#2 A leírásban egyértelműen megfogalmaztam, hogy a közvetlen környezetemből indultam ki példával is alátámasztva. + a felsorolás második sorában fejtettem ki, hogy nem gondolom magam többnek.

2020. aug. 1. 22:12
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
"Ha te vagy a legokosabb ember a szobában, rossz szobában ülsz... "
2020. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!