Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más nők miért törlik meg...

Más nők miért törlik meg magukat pisilésnél akkor is ha a mensi miatt betét van bent, illetve miért nem ülnek rá soha a WC ülőkére?

Figyelt kérdés

Szóba került ismerősi körben ez a téma, meglepődtem eléggé. Ha mensi van és pisilni megyek, úgyis ott a betét amit szintén cserél az ember pár óránként, és úgyis folyamatosan nedves lent az ember tehát miért kell külön wc-papír/zsepi letörölni?

A Wc-re le nem ülést szintén nem értem, azzal h guggolva egyensúlyoznak csak a maguknak nehezítik meg mintha csak simán leülnének. Ráadásul csak a combunk ér(ne) hozzá az ülőkéhez, nem? Akkor mi az oka?



2020. aug. 3. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Úristen... Szerintem sürgősen menj el egy nőgyógyászhoz, ilyen higiéniás magatartás mellett nem csodálkoznék, ha összeszedtél volna valamit.

Pisilésnél törlés azért fontos, mert egy idő után szaga van, attól még, hogy amúgy is nedves a betét a vértől, ha meg lehet akadályozni, hogy még nedvesebb legyen, akkor inkább törlök, hogy komfortosabb legyen.

Idegen wc-n nem ülünk le, mert akik guggolnak, azok valószínű mind lepisilik a deszkát, (legalábbis én szoktam, mert nem mindig tudok egyenesen beletalálni, persze utána letörlöm) könnyen összeszedhetsz valami nyavaját.

2020. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan ennyire igénytelen vagy?

Nem ülök a pisiben, minden alkalommal megtörlöm magam, az ülőkére meg azért nem ülök, mert nem szeretnék, a nőgyógyászatra bérletet venni, mert állandó fertőzésem van.

2020. aug. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem törlöd meg magad egyből, a kis bacik és kórokozók egyből feljutnak a húgyutadba és problémákat okoznak. Hallottál már húgyúti fertőzésről? Na például azt.

Ha csak "visszaülsz" pisisen a betétbe, akkor ott menstruáció idején még nagyobb az esélye a fertőzésnek.

A wc ülőkére meg szerintem nagyon nem szabad ráülni idegen helyen, ahol sokan megfordulnak. Oké hogy csak a combod ér hozzá (amúgy nem, mert így is simán feljuthat a fertőzés egy másodperc alatt a szervezetedbe), de kitudja milyen ember volt előtted.

Hány éves vagy, hogy ezeket nem tudod? Nekem egészen kicsi koromtól kezdve elmondták ezeket. Alap.

2020. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
98%

Pisilés után csak akkor érzem magam tisztának ha megtörlöm magam utánna. Hiába van ott a betét (de többségében tampont használok) egyszerűen a rutin, megszokás miatt. Meg persze ezt érzem higiénikusabbnak.

Hasonló a helyzet azzal, hogy miért nem ülök rá a WC-re nyilvános mellékhelységekben. Ki tudja ki ült ott előtte, van e valami betegsége. Hiába csak a combom érne hozzá az ülőkéhez (meg persze a fenekem egy része) akkor is rossz belegondolni, hogy ez mennyire nem higiénikus. Persze, lehet csak én vagyok ilyen téren ennyire megrögzött és csak feleslegesen aggódom mert nem lehet elkapni semmit, de jobb félni, mint megijedni.

2020. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

uramisten, micsoda igénytelenség....!


Klassz szagot áraszthatsz, mint egy nyolcvanéves inkontinenciás öregasszony.... Az áporodott pisiszaggal...

BRRRRRRRR!

2020. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%
Könyörgöm, mondd hogy nem vagy idősebb 14-nél!
2020. aug. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

#6: volt már pár hete olyan kérdés, hogy tamponhasználat esetén hogy tud majd pisilni....


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ...............................


És tán 16 éves volt...

2020. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Te honnan tudod ezeket?
2020. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Mert a következő cseréig nem szeretnék a saját pisimben ücsörögni.

A deszkára nem hogy nem ülnék rá, de még fölé hajolni se vagyok hajlandó, nem kockáztatom, hogy visszacsap, eszközt használok, így mellette tudok állni, mint a fiúk.

2020. aug. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Én betétben sem szeretek ázni, tampont vagy kelyhet használok.
2020. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!