Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, ha egy felnőtt...

Az normális, ha egy felnőtt férfi mindenféle szajhának elhordta az anyját? Mert az elutazott nyaralni, amikor neki leszedtek egy pattanást a hátáról és a ragtapaszt nem tudta lecserélni, szerinte lekellett volna mondania.

Figyelt kérdés
már nekem fájt ahogy beszél az anyukájáról.
2020. aug. 4. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Igen, elfogadott ez a hangnem, de csak háttájéki pattanással kapcsolatos eseményeknél.
2020. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Ő nevelte ilyennek
2020. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
44/F? Jelige: egyszer megjavulok én?
2020. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Beteg az agya az biztos.
2020. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerinte lekellett volna mondania az anyjának az utat amire már befizetett egy fél éve, hogy a ragtapaszt lecserélgesse... :S
2020. aug. 4. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Gondolom fiatal férfiről van szó.

Nos egy fiatalnak a háta bármely pontját el kell tudnia érnie, és le kell tudnia szedni onnan egy ragtapaszt.

Az, hogy ennek a férfinak olyan merevek a csontjai, ízületei, mint egy ötvenévesnek, azért nem az anyja a hibás.

Azért se, hogy olyan életképtelen, hogy más ismerőst nem tud megkérni rá. Bár, ha ilyen "kedves", "jóindulatú" ember, lehet, hogy az anyján kívül senki nem bírja elviselni, ezért valóban nem tud senkit megkérni. :DDDDDDDDD

2020. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
30 éves.
2020. aug. 4. 22:30
 8/10 A kérdező kommentje:
nincs senkije én nekem kellett megcsinálni, mert különben begolyózik....
2020. aug. 4. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
azért valakije mégis van, ki vagy te? a babysittere?
2020. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"ki vagy te? a babysittere?"


Hát nagyon úgy tűnik :D

2020. aug. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!