Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok aról a lányról...

Mit gondoltok aról a lányról akinek 30 évesen még nem volt barátja,szűz és még nem csokolozot?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 22:53
A kérdező szavazást indított:
Szeritetek normális?
Szerintetek fura?
36 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
52%
Sürgősen pótolja a lemaradást.
2020. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
56%

8 év múlva kb én is oda fogok jutni 😔

22F


Ahogy az első mondja,pótold be ezeket, hiszen csak egyszer élünk.


Eddig nekem nem jött össze igaz nem is próbálkoztam.

Nem tudom hogy most mi legyen?

2020. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Az má' inkabb no, mint lany
2020. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
91%
Amugy nem nagy dolog. En nemreg vesztettem el es rajottem, hogy tokre nem nagy dolog, sot. Erzelmek nelkul nekem egyenesen taszito volt. Szoval en fiukent is inkabb azt javaslom, hogy szerelmet keress, ne szexet. Onmagaban a szex semmilyen. Ha olyannal csinalod akit szeretsz az mar mas teszta
2020. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
5%

Én becsülöm, de azzal mire megy?


Kefelni kell mint az állat, az a menő , akkor vagy csaj.

2020. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
7%

30 eves szuz? A XXI.szazadban?


Vagy hulye, vagy bun ronda.

2020. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

#4

Pont ez a bajom nekem is ,hogy szerelemet keresek ,de nem találok.

Képtelen vagyok lefeküdni egy olyan fiúval aki nem tetszik vagy nem szeretem ,és párkapcsolatot is szeretnék,de hiába.

Azt vettem észre hogy a mostani párkapcsolatok csak a szexről szolnak semmi másrol,ráadásul érzelem mentesek,én meg szerelmet szeretnék.

Igazad van,egyetértek veled ,de nem könnyü olyat találni aki szeret és nem akar többet a szexnél.

Tudom hallotam rola ,hogy az egész nem valami" nagy cuc " ahogy írtad,leírták a lány ismeröseim hogy semmi jó nincs a szexben sőt néha kifejezeten rossz.

Ezért szeretnék olyat aki szeret engem és én is őt,de hát az embereket nem érdeklik az érzelmek.

2020. aug. 4. 23:15
 8/38 anonim ***** válasza:
94%

Én is ez vagyok csak férfiban és 31 éves.

Szerintem nem fura, én nagyon magamnak való vagyok, és nem is kerestem eddig senkit.

2020. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
28%

En igy voltam annyi idosen. De direkt elvesztettem egy vadbarommal, szamomra fontos volt megtorni az atkot. Hiaba nem elveztem eleinte a szexet, a csokolozastol meg egy ideig undorodtam, bebizonyitottam magamnak, hogy nem vagyok mas.

Utana batrabb lettem ismerkedesben, es fokozatosan belejottem. Sot...

Nagyon sajnalom, amiert kimaradt minden, de alig tetszett valaki, es feltek is tolem.

A bosszuja a dolognak, hogy iksz idosen ramtort valami bepotolasi kenyszer.

2020. aug. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#6

Nem tartom magam azért hülyének mert szexnél többre vágyom,arra hogy valaki szeresen,és nem érdekelnek az érdek kapcsolatok

2020. aug. 4. 23:18
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!