Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az baj, hogy sokat kérdezgetek...

Az baj, hogy sokat kérdezgetek emberektől?

Figyelt kérdés

Érdeklődő típus vagyok. Már zavar, szeretnék fapofa lenni akit nem érdekel más csak a környezete, de mivel nekem unalmas az életem muszáj valami pótcselekvés. Ha találkozok ismerőssel beszélgetés során csak róla kérdezek, rólam senki nem kérdez soha és nem is beszélek magamról szívesen mert nincsen jelentőségem.


Olyan szeretnék lenni aki nem pattog az embereknek, kínosan érzem magam akkor mindig beszélek, megszólítok bárkit. Ez rossz. Mert nincs értelme, kinevettetem magam folyton mert mindig mosolygok és nevetek, ironizálok,stb.



2020. aug. 4. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
14%

Foglald el magad értelmes dolgokkal.

A locsifecsi fölösleges.

Csak akkor kérdezz, ha valóban érdekel.

Főleg, ha nem zavarod vele a másikat.

2020. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel?
2020. aug. 4. 23:10
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
:D
2020. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14%
Igen baj, idegesítő.
2020. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Kutakodásnak veszik az emberek. Nem érdeklődő típus vagy, hanem kutakodó, és ezt megérzik, és még jobban bezárkóznak előtted ha nem tudnak kikerülni, később pedig elkerülnek.
2020. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Én is sokat szoktam kérdezni,mert szeretem vele idegesíteni az embereket.
2020. aug. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!