Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért rendelkezn...

Egyes emberek miért rendelkeznek több élettapasztalattal?

Figyelt kérdés
Velem egykorúaknak sokkal több az élettapasztalatuk,sok dolgoról gond nélkül beszélnek bárkivel.Én pedig nem tudok hozzászolni semmihez,úgy érzem unalmas vagyok,unalmas az életem.Ezen,hogyan lehet változtatni?

2020. aug. 5. 09:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Úgy, hogy kimész a nagybetűs életbe. Munka, ismerkedés, közösségben levés.
2020. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Több dolog történt velük, több szituációban szereztek tapasztalatokat stb...
2020. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"sok dolgoról gond nélkül beszélnek bárkivel"


Egyébként én kíváncsi lennék, konkrétan milyen dolgokról és milyen idős emberek?

2020. aug. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

Olvass híreket, tájékozódj. Vegyél részt a családi dolgokban. Mozdulj ki, dolgozz stb.

Vagy kérdezd meg a veled egykorúakat.

Én pl a családi dolgokba látok bele és papírok anyagiak ilysemikbe jobban tájékozott vagyok néha.

2020. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert több mindent csináltak több mindenbe részt vettek
2020. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott szemmel járnak, sok dolgot kipróbáltak, sok dologba belekóstoltak, sok dolognak utánanéztek, stb. Illetve vannak dolgok, amikről lehet IQ-ból is beszélgetni, anélkül, hogy hű, de tapasztalt lennél.
2020. aug. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Úgy változtathatsz ezen, hogy nyitsz a világ felé, többféle értelmes dolgot megtapasztalsz, kipróbálsz.
2020. aug. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nàlam a kettö, élettapasztalat es kommunikacio pont nem függ össze.


Van akiknek sok az elettapasztalata, es sokat tusd beszelni, de van, akinek nincs élettapasztalata, es szinten sokat tud beszelni, vagy van, akinek sok az élettapasztalata de nem tud beszélgetni, es végezetül van, akinek nincs élettapasztalata és beszélni sem tud.



Ha a legutobbiba tartozol, akkor neked nemcsak az életbe kéne bekerülni, de önfeledten kommunikalni is megtanulni. A kettö nem függ egymàstol feltétlenül.


Nekem millio élményem van de tényleg, tiszta kaland az életem, es ez mellett egy sràc meg akart ismerni engem ès makogni sem tudtam neki, összevissza hadobàltam hogy ki vagyok. De tenyleg összezavart, hogy most egy random "idegennek" mégis most a milliobol, mit hozzak fel amiböl körvonalazodna rolam (a beallitottsagomrol, jellememröl, gondolkodasomrol, bàrmiröl is)neki egy összkép?

Es ott àllt elöttem nagy kivàncsi szemekkel kerdezget korabban mit csinaltam hol éltem milyen körökben forogtam ismerös vagyok neki valahonnan.

Bakker, voltam kb ezer helyen x szàz féle ismerössel..


Nekem asszem a kommunikàciora kellene kicsit ràfeküdnöm.

2020. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Pontosan azért amiért itt teszed fel a kérdést és nem emberek között mozogsz. De egyébként nem feltétlenül saját tapasztalatokból táplálkozik az ember. Sokat számít ha az ember tanul és olvas. Mások tapasztalatai is hasznosak lehetnek.

Fel tudok hozni egy saját példát is. Sajnos anno nem sikerült jól az érettségim, de szerettem volna egyetemre menni, így muszáj volt újratennem párat. Így a törit is. Letettem az emelt törit 5ösre, és azáltal h ismertem a történelmet (jobban mint korábban) érdekes módon sokkal több mindenről tudtam beszél, mert volt valami tudásom amiből táplálkozhattam. Ez csak egy kis példa, hogy a tanulás, művelődés is hasznos, de persze a személyes kapcsolatok, új emberek megismerése és meghallgatása. Nagyon fontos, ha csak te beszélsz akkor nem leszel okosabb :) Hajrá. Remélem tudtam segíteni

2020. aug. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert nem csak túlélik, hanem ÉLIK az életet. Nem szemlélői, hanem részesei az eseményeknek, és bele mernek vágni dolgokba.
2020. aug. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!