Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnátok rólam a fogam...

Mit gondolnátok rólam a fogam alapján?

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, és van már pár fogtömésem, köszönhetően a gyerekkori / kora kamaszkori dacoskodásomnak. ("Minek fogat mosni, igyunk egész nap cukros üdítőt mert finom..")


Szerintem jól szituáltan öltözködöm, elég széles érdeklődési köröm van, és értelmesnek is tartom magam, (Nem vagyok beképzelt) de a fogaim állapota miatt picit feszélyezve érzem magam, ugyanis nem teljesen hófehérek, inkább sárgásak, de nem lepedékesek. Odafigyelek, hogy mit eszek és iszok, pl kávézás után mindig kiöblítem a szám vízzel, és napi kétszer mosom a fogaimat, de ugye az a sokévnyi cukros üdítő ivás maradandóan meglátszódik, plusz a bal metszőfogamnál látszódik a tömés "körvonala", ami enyhén sárgás (Gondolom valahogy így is sikerült befognia a fogamat a Coca Colának, hiába iszom a diétás változatát) és emiatt nem szeretek jól artikuláltan beszélni, mert látszódik, és biztosra veszem hogy ilyen igénytelen prolinak tartanának miatta.. Ti mit gondolnátok rólam ezek alapján?



2020. aug. 5. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zavar, kérdezd meg a fogorvost, hogy milyen fogfehérítést ajánl.

Nekem volt fogfehérítésem. Vették mintát a fogamról. A lenyomat a kellett a fehérítő folyadékot kenni és abban aludni. 7-8 éjjel volt. Làtvanyos változás. Nemtudom, hogy tömés él lehet e, de egy kérdést megér.

2020. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ah, fogfehérítésre egyáltalán nincs most pénzem, baromi drága nekem.
2020. aug. 5. 10:27
 3/4 anonim ***** válasza:
inkább mutasd
2020. aug. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Na, ez most irigykedés az élettelen műfogúakra vagy mi???

Egy törtfehér szín teljesen természetes s egészséges a fogaknál.

Ha normális fogorvoshoz mennél, akkor a fogad szerinti-színű tömést használja.


S mit akarsz, egy világító fogú birka lenni, mert divat?

Olvass kicsit utána a hátrányoknak...

Másrészt meg ne egyél-igyál szemetet, mert fogad sem marad bár rakathatsz be, majd fehér lego darabokat:)))

Egészséges ételek-italok, szájápolás s ennyi.

2020. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!