Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A No Fap tényleg hülyeség?

A No Fap tényleg hülyeség?

Figyelt kérdés
Ez a 32-ig napom és nem érzek semmit. Kezdem azt hinni, hogy csak túl van hype-olva... Azok voltak a előnyök, hogy a láynok jobban fognak vonzódni hozzám,meg önbizalom növekedés stb.. Igaz ez ?
2020. aug. 5. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után már ne add fel. Persze, igaz a dolog.
2020. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ezeket "láynok jobban fognak vonzódni hozzám,meg önbizalom növekedés stb.. Igaz ez ?" döntsd el te, hogy szerinted változott -e valami, vizsgáld meg önmagad pl. Meg pl az is számíthat, hogy te akár csinibbnek látod-e önmagad, hogy "ragyogsz-e". De amúgy szal ilyen "vallási" elv miatt szerintem nem kéne feladnod, ha kívánod;de ha nem hiányzik, akkor az is tök jó.
2020. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hülyeség, de egyáltalán nem erről szól amiről gondolod. Ettől nem fognak egyből rád repülni a csajok.
2020. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hülyeséget sem hallottam még...
2020. aug. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én ettől nem éreztem semmit úgy őszintén. Amikor még fappeltem ugyanúgy mosolyogtak rám a szép lányok is. Amúgy nem látom magam szebbnek, semmi javulást nem látok magamon, ennek semmi köze a valláshoz. Miért ne adnám fel? Csináljam azt amiért nem kapok semmit cserébe ?
2020. aug. 5. 16:42
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem recskázol, még nem fognak rohanni utánad a nők.
2020. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennek igazából hosszabb távon lehet hatása, meg a kérdés hogy hány éves vagy. Ha alapból kanosabb az ember akkor máshogy viszonyul a nőkhöz.
2020. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

32 nap Jesszusom, nekem a rekordom 14 nap volt, csajként.

Nem kérek privit.

Egyébként ez egy nagy baromság, attól, hogy halálosan kanos leszel nem fogsz jobban csajozni, maximum, ha oda kerül a sor, el fogsz menni attól is, ha hozzád érnek, a csaj meg baromira csalódott lesz.

2020. aug. 6. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy 18 F
2020. aug. 6. 06:52
 10/12 A kérdező kommentje:
Miért mennék el ha hozzám érnek ?
2020. aug. 6. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!