Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az olyan emberekről, akik túlsúlyosak, de semmit sem tesz ennek érdekében, hogy lefogyjanak, viszont rá két napra sír, hogy ő milyen kövér és csúnya? Persze, vannak a mentális betegséggel rendelkezők és olyanok, akiknek valami betegségük van (habár, már olyanra is lehet dietetikust találni). Most nem róluk beszélek. De például, én már nem egyszer találkoztam a való életben és az interneten is olyan emberekkel, akik túlsúlyosak és semmit sem tesznek annak érdekében, hogy lefogyjanak és mindenféle egészségtelen kaját esznek, viszont két nap múlva sírnak, hogy ők milyen kövérek és csúnyák. Én ezt most nem bántásból írom ki, mivel rajtam is volt 10 kg plusz súly, de én tettem érte, hogy jobb legyek. Persze, ha ők így érzik jól magukat, akkor rendben, de akkor könyörgöm: ne sírjanak 4 nap múlva, hogy nekik milyen rossz.

2020. aug. 5. 17:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
Nincs konkrét véleményem, de nem tudom őket sajnálni...
2020. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem mindenkinek meg van a lehetősége, hogy úgy élje az életét ahogy szeretné és hogy olyan döntéseket hozzon ami neki jók.


Van aki utálja a testmozgást. Ha konditermi közegben van kényelmetlenűl érzi magát és magát az edzést sem élvezi.


Emellett lehet imád enni és nem hajlandó lemondani a kedvenc ételeiről.


Ez kb olyan mintha azt kérdeznéd, hogy a szegények mért szegények? Mért nem keresnek többet, amikor sokszor arról hisztiznek, hogy túl kevés a pénzük?


Nyílván óriási megerőltetéssel ők is kitörhettek volna szegénységből. Mindenki azonos esélyekkel indul. Pl.: barátnőm 100% önfentartó egyetem mellett és még haza is küld pénzt. Ezt úgy csinálja hogy folyamatosan dologzik tanul és ezért még kap szociális támogatást és ösztöndíjat az egyetemtől.


Csak ez nehéz ... Nem mindenki akarja felvállalni. Van aki inkább elmegy a haverokkal bedoni egy sört vagy csak netezik kicsit.


Amivel nincs baj, mert mindenki élje úgy az életét ahogyan akarja.


Lehet néha sajnálkozik, de az ő tudatos tettei vitték oda ahol van és amíg nem éri meg neki azt az óriási energia befektetést, ami kitudná hozni abból a helyzetből nem fogja megpróbálni és ez így is jó. Hiszen akkor nem akar igazán lefogyni, csak "szeretne".

2020. aug. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Az emberek sok olyan dolog miatt nyavalyognak, ami ellen tehetnének. A legtöbben szeretnek panaszkodni, rinyálni. Különösebben engem nem érdekel.
2020. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nekem mindegy, mit csinál. Ismerek egy tucat ilyen embert, csak nem a súlyuk miatt hisztiznek, hanem a szar munkahelyük miatt, ahova azért jutottak, mert baxtak tanulni, a hülye családjuk miatt, akikkel ugyanúgy leülnek minden ünnepnapon jópofizni meg mártírkodni, a magánéletük miatt, amit elszartak a felelőtlenkedéssel és a leszaromkodással, mikor egy kicsit is jó volt, vagy azért, hogy hörögnek meg krákognak reggel és egy vagyont kidobnak cigarettára... A többségnek van olyan baja, amin simán változtathatna, csak lusta vagy akaratgyenge és akkor jön a nincs pénzem, nincs időm, szar vagyok... Hát öregem, lehet, hogy szar vagy, de kit érdekel?


Amíg valaki nem rosszindulatú velem azért, mert én megcsináltam azt, amit ő nem és ezért máshogy élek, addig én sem nézem le őt és ha egyszer komolyan rászánja magát a változtatásra, majd segítek neki, ha a barátom, ahogy tudok.


Isteníteni nem fogom és nem én leszek az, aki körbenyalogatja, hogy nem, drága nyuszibogár, ez nem is olyan vészes. Nem vagyok ez a fajta ember. De meg tudom állni, hogy felhozzam a témát és pusholjam. Ha meg ő hozza fel, csak annyit mondok, hogy ha majd eléggé zavar, változtatsz, én pedig segítek.

2020. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg ez a téma lerágott csont.
2020. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Tudom hogy bizonyos emberek szeretik sajnáltatni magukat, de a 3. rinya poszt után már kezdem unni ezt az önsajnáltatást... :/
2020. aug. 5. 18:00
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Kicsit szánom őket és remélem, hogy leesik nekik, hogy ha nem érzik úgy jól magukat a bőrükben, akkor csak magukon múlik, változtatnak-e rajta. Viszont ez a hozzáállás maga idegesít, épp emiatt nem is szoktam ilyen kérdésekbe belebonyolódni sem itt a gyk-n sem máshol.


Amit a kettes leír, az viszont nettó hülyeség. Szerintem kérdezd meg egyszer egy dél-amerikai nyomornegyed lakóit, hogy "mévagytok' szegények, ménem' törtök ki ebből". Csak aztán meg ne lepődj, ha nem részesülsz kedves fogadtatásban.


"Mindenki azonos esélyekkel indul."

Gondolom az akármilyen testi-szellemi rendellenességgel születettekre is vonatkozik mindez, igaz? ...

2020. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Látszik, hogy kezdesz bedühödni szíved hölgye/ura miatt?D Mi lenne ha vennéd a bátorságot, és nem kérdést írnál ki, hanem "szemtől-szemben" beszélnél ebben a témában vele. Mert ha valaki megnézi az útóbbi napok kérdéseit egyértelműen megy fel benned a pumpa:D és dühös vagy a tehetetlenségtől,
2020. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

A kövér emberek beletörődtek a helyzetükbe, én nem igazán láttam még olyan embert, aki nyafogott volna, hogy neki ez mennyire rossz, inkább mint valami bölcs bagoly kimondja: "Nincs mit tenni, ez van, belenyugszom".

Amúgy nem csípem.

2020. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálni csak akkor tudom őket ha mindent megtesznek, de ennek ellenére nincs eredmény.
2020. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!