Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz az, ha férfiként...

Mennyire gáz az, ha férfiként nem tudok ház körüli dolgokat pl elromlott csapot vagy pl egy biciklit megjavítani? Egyáltalán hol lehet ilyeneket megtanulni?

Figyelt kérdés
Soha nem bütyköltem még semmit. Panelban laktam, és nem műszaki pályára mentem.

2020. aug. 5. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenkinek való az ilyesmi, nem lehet minden férfi műszaki beállítottságú. Szerintem nem gáz, és sosem késő elkezdeni. Youtube-on vannak videók amikben megmutatnak ezt azt. Otthon szétszedhetsz apróságokat hogy megnézd hogyan van összerakva.
2020. aug. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Nem gáz, nem mindenki egyforma.
2020. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha vannak egyéb erényeid, amikkel ezeket pótolod, nem gond. Pl. segítőkész vagy a vásárláskor, bevállalsz hivatalos elintéznivalókat, büszke vagy a feleségedre, sokat teszel a családodért.
2020. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De akik értenek ezekhez, honnan tanulták meg?

Pl az emberek nagyrésze nem gázszerelő, mégis meg tudja bütykölni a dolgokat

2020. aug. 5. 21:20
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Apám mellett tanultam meg sok mindent, később meg magamtól kezdtem el mindent szétszedni és összerakni. Panelban nőttem fel én is, még a benzines gépekhez is értek valamennyire. Ha érdekel valaminek a működése, pl. Távirányítós autó,szedd szét és meglátod hogy hogyan van összetéve a mechanikája. Szedd szét azt is, majd rakd össze. És akkor ilyet is láttál már. És ez csak egy apróság a sok közül.
2020. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem baj, ha nem tudod megoldani ezeket a ház körüli feladatokat - feltéve, hogy meg tudod fizetni azt, aki megoldja helyetted. Ha se szaktudás, se pénz nincs, akkor kell megijedni.
2020. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
3%

Burokban szulettel? Sosem segitettel apadnak szerelni? Sosem epitettel bunkert? Ki javitotta a bringadat? Technika ora nem volt a suliban? Sosem kellett semmit megjavitanod? Sosem segitettel egy lakasfelujitasban?


Te vagy az eger a Marsrol?

2020. aug. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Amit fizikai munkát végeztem, az is lapátolás, talicskázás meg ilyesmi volt, de konkrétan szerelést még soha nem csináltam
2020. aug. 5. 21:28
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valamit meg kell javítani, utánanézel neten, megkérdezel ismerőst, aki csinált már olyat, hogyan csinálta, és utána nekiállsz. Legközelebbi alkalomkor már menni fog magadtól is.
2020. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az elso lakasomat felujitottam, egyszeruen kivettem a ceges szakmai konyvtarbol a magasepitok kezikonyvenek mindharom kotetet es vegignyalaztam. Kihivtam egy ismerosomet aki eppen epitkezett, hogy mutassa meg nekem mi a kulonbseg a habarcs es a beton kozott ... es felujitottam egy komplett lakast mindenfele szaktudas nelkul.

Utanaolvastam, utanakerdeztem (segitseg is mindig volt) ... nagyon szupi lett minden.


Autoszereles is ugy volt, hogy amikor szetesett a kocsi valahol, akkor felhivtam az apamat, nagyjabol elmondtam a tapasztalataimat ... o elmondta mire gyanakszik, hogy mit nezzek meg es mikent javitsam ki a dolgot es kesz.


Elso butoromnal en voltam a segedje az asztalosnak, mindent figyeltem, mindent ellestem es azota nem is tudom mar megszamolni mennyi butort gyartottam az ismeroseimnek.


Szoval az ilyen tudast ugy szerzi meg az ember, hogy figyel-tanul-besegit es kesobb magatol is megprobalja.

2020. aug. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!