Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb fiatal lány miért...

A legtöbb fiatal lány miért nem hízik?

Figyelt kérdés

Én is lány vagyok, rengeteget edzem, egészségesen étkezem, de ígysem vagyok olyan, mint amilyen szeretnék.


Az osztálytársnőim többsége, nem eddz semmit, csokin, chipsen, gyorskaján élnek. Tesiórán is kiállnak, mégis vékonyak...

Engem meg megöl az irígység :(


2020. aug. 7. 13:35
 1/7 A kérdező kommentje:
*irigység
2020. aug. 7. 13:35
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Fiataloknak gyorsabb az anyagcseréjük, és jó géneket örököltek. De! Ez nem azt jelenti, hogy így is fognak maradni. Ha valaki nem mozog, sokat eszik, stb, és mondjuk még szül 1-2 gyereket is, akkor el lehet felejteni a vékonyságot. Ne irígykedj, hanem sportolj, táplálkozz egészségesen, és 10 év múlva jobban fogsz kinézni mint ők.
2020. aug. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Gyors anyagcsere. Ne aggódj, majd 25 körül elkezd szépen lassulni. A 10 éves osztálytalálkozónkon nálunk is ki voltak narancsbőrösödve már és szét voltak folyva többnyire azok a nők, akik ilyen lányok voltak. Ha te most fiatalon beépíted a sportot az életedbe és megtanulod, hogy hogyan kell megfelelően táplálkozni attól függően, hogy mi a cél, sokkal nagyobb előnyben leszel, mint az, akinek az adottsága megvolt aztán fingja sincs, hogy hogy tartsa fenn azt a testet, ha már nem segíti a biológia.
2020. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%
Én nagyon kövér voltam kiskoromban. 18 éves korom körül annyira felporgott az anyagcserém, hogy simán bűnözhetek akár naponta többször is mégis vékony maradok. De nekem van egy prakitam. 50 kiló vagyok. Ha netán 51 felé megyek akkor leallok,hogy nehogy elszaladjon velem a ló. Mert 1 kilót meg könnyű leadni. 5ot már nem annyira.
2020. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam fiatalon. Ehettem amit akartam, amennyit akartam, sosem híztam egy dekát sem. Aztán 25-26 éves korom körül elkezdtem nagyon lassan hízni, végül 95kg-nál kötöttem ki. Azóta diétázok, sportolok, most 82 vagyok, de BMI alapján 77 lenne az ideális.

Ez genetika egyébként.

2020. aug. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetika. Velem meg az van, hogy ha nem zabálom tele magam, akkor meg se bírom tartani a normál súlyomat (53-54kg), hanem lefogyok 52-re vagy az alá. Szeretek vékony lenni, de később ez még változhat (mármint a vékonyság).
2020. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ki tudok borulni mikor valaki írja h nem tud hízni pedig jó lenne, én meg heti 4 edzéssel meghalok azért, hogy úgy nézzek ki ahogy szeretnék.
2020. aug. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!