Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet az, hogy az emberek...

Hogy lehet az, hogy az emberek között el van terjedve, hogy ha pl női orvosod van, az rosszabbul fog veled bánni, de?

Figyelt kérdés

...állatkísérleteknél, meg egyéb alkalmakkor, amikor állatokkal kell dolgozni, szinte minden állatfaj a nőket preferálja?

Pl nemrég jött ki egy cikk arról, hogy több mint 100 évnyi, patkányok viselkedését megfigyelő kutatási anyagnak mondanak ellent a jelenlegi kutatási eredmények, mert a patkányok teljesen máshogy viselkednek női gondozók mellett, mint ahogy eddig, férfi gondozók mellett viselkedtek. Kevésbé stresszesek, jobban tűrik a vizsgálatokat, stb...

De ez van a kutyáknál, macskáknál is.


Ennyire rossz lenne az "embervilágban" a nők megítélése?

Többek között például elterjedt pletyka, hogy női nőgyógyászhoz sose menj, mert azok húúú de rosszak, de nem lehet, hogy ez a tömeghisztéria csak azért alakult ki, mert a nőknek kevesebb hibát néznek el, egy nő szakmaiatlanságát pedig ráhúzzák az összes többire?


2020. aug. 7. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Női nőgyógyásszal nekem is nagyon rossz tapasztalataim vannak. Nemcsak akinél voltam, de azok is bunkók voltak, akiket kórházi kezelés alatt hallottam beszélni más betegekkel.

De más területen nem volt gondom női orvossal. Általában kedvesek.

2020. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Hát az állatkísérletezős részhez nem tudok hozzászólni, de az tuti, hogy szülni csakis nőnél akartam és így is lett. Azt hittem nagy naivan, hogy tudja, miről van szó, aztán kiderült, hogy császárral szült. :))

Ezzel együtt vagy ettől függetlenül a nő nőgyógyászokat preferálom.

2020. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem eddig minden női orvosnál pozitiv tapasztalatom volt én jobban is kedvelem őket főleg mert szégyenlős vagyok és olyan betegségem van aminél pár havonta van vizsgálat és gyakran le kell vetkőzni felülről és nekem mondhatjátok hogy de ő csak az orvos akkor sem szeretek férfiak előtt vetkőzni, ezért mentem elsőre női nőgyógyászhoz aki szintén nagyon rendes volt velem.

Egyedül a háziorvosomat nem kedvelem annyira de csak azért nem mert időnként lusta fel kellni az asztalától és annak a másik oldaláról diagnosztizált. Nővérek viszont bunkóztak már velem, meg az is aki időpontokat szokott adni.

2020. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!