Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Talpraesett vagyok?

Talpraesett vagyok?

Figyelt kérdés

Jól kezdődik, hogy itt gyakorin kérdezem, de annyi a lényeg, hogy anyukám szerint az vagyok, szerintem pedig nem.

Sztori: Vidéki vagyok, Budapesten járok egyetemre és azért egész jól megállom a helyem. Anyukám ezért tart talpraesettnek. Azonban nem sikerült megtalálnom igazán a társaságomat, ezért nem érzem, hogy olyan hű de életrevaló lennék. Összefügg a kettő? Mi tesz valakit talpraesetté?



2020. aug. 8. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a talpraesettséget nem arra értik, hogy milyen könnyen találsz magadnak párt, szóval ez két külön dolog. Bár mondjuk ez a kettő azért összefügg egymással, mert aki talpraesett az általában a párkeresésben is sikeresebb, mintha egy tutyimutyi alak lenne.
2020. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki...:D
2020. aug. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Minek?

#1 Nem is a párkeresésre, inkább a baráti kapcsolatokra értem. Mindig jön egy pont, ahol azt érzem, hogy huh hát ez se egy igaz barátság lesz.

2020. aug. 8. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Önmagában attól, hogy valaki a szülői háztól távol eső városban jár egyetemre, még nem mondanám az illetőt talpraesettnek. De ha mondjuk 18 évesen az egyetem mellett dolgozol és anyagilag saját lábon állsz, az tényleg elismernivaló. Lehet, hogy nálad is ez a helyzet?
2020. aug. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a talpra esett aki önálló (nem feltétlen anyagilag) és jó a probléma megoldó képessége pl te vagy az aki mindig el tud intézni mindent, nem vagy elveszve egy idegen szituációban, nem mástól várod el hogy megoldja a problémádat.
2020. aug. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2020. aug. 10. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!