Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan ismerőseid,...

Vannak olyan ismerőseid, akik, ha elkezded mondani nekik, hogy mi történt veled, az őket nem érdekli, és átterelik arra a szót, hogy mi történt ővelük?

Figyelt kérdés
Magyarán nem kíváncsiak rád, csakis saját magukra.
2020. aug. 8. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van, nekem konkrétan a rokonaim között is van ilyen, nem csak az ismerőseim között.
2020. aug. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak ilyenek vannak
2020. aug. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 dettó :)
2020. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen általános. Az emberek többsége, csak azért hallgat meg, hogy utána rávilágíthasson hihetetlen hozzáértésére, vagy mondjon egy sokkal komolyabb történetet, ami vele, vagy az egyik ismerősével történt. Persze vannak extrém esetek is. Az egyik haverom, mikor elkezd beszélni, kész, vége, már csak ő beszél. Egyszer telefonon beszéltünk, nyomta a rizsát, valamit kérdeztem, beszélt tovább. Elkezdtem a kezemben lévő újságból felolvasni egy-egy mondatot, egyszerűen nem vette észre. Máskor kb 7-en voltunk, persze ő beszélt, de ugye mások is beszélgettek, na akkor figyeltük meg(sokat röhögtünk rajta utólag), hogy ha nagy ritkán, hagyott mást is szóhoz jutni, el se jutott az agyáig, hogy a másik mit mondott, vett egy levegőt, és ott folytatta, ahol abba hagyta 1 perce.
2020. aug. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Neurotech ***** válasza:
100%
Nekem is van egy haverom aki állandóan beszél. Gyakran mond vicces dolgokat szóval hallgatjuk is, de az utóbbi pár évben egyre jobban ismételgeti magát és ezért már nem tetszik:)
2020. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én csakis akkor szoktam a dolgokról panaszkodni, amikor tanácsot is várok. Gyakran a végén meg is kérdezem: te mit tennél? Szerinted ez miért van? Tudnál ebben tanácsot adni?

De neeem. Ő elkezdi, hogy vele is ez van, meg hogy különben sincs ő se mostanában jól mert hogy az anyósa ilyen meg olyan, meg hogy a költözködésük így meg úgy. Na és én akkor paff meg vagyok lőve és türelmesen hallgatom, majd én hülye még pátyolgatom a lelkét és én adok a végén neki tanácsot.

2020. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!