Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem szar ember aki...

Csak szerintem szar ember aki mások halálán nevet?

Figyelt kérdés

Most volt a családi asztalnál kajálás, és szóba került mamám testvérének az állapota. Azt kell róla tudni hogy kezd elmenni az esze koránál fogva, azthiszem 85 körül van.


Meg szokták látogatni, és szegény már a világát se nagyon tudja, össze vissza beszél. Az asztalnál meg egy jót röhögtek ezen, (egyedül mamámon láttam hogy csak "kényszerből" nevet, neki sem volt vicces) hogy mennyire vicces hogy légből kapott random dolgokat mond. De ne azt a visszafogott nevetést képzeljétek el, hanem azt a rendes valódi hosszantartó röhögést. Ezt még tetőzi hogy mikor ott voltak bent nála, akkor is össze vissza beszélt, és képzeljétek el hogy voltak akkor f@szparasztok hogy szegényt ott helyben kiröhögték, amikor ottvoltak látogatóban nála, kb mintha egy humorista tartana előadást a nézőknek. Ezt a beteg észre is vette, és megkérdezte hogy min nevettek, de csak röhögtek tovább.


Én ezen egyátalán nem tudok neveteni, nemtudom hogy vagytok vele. Nameg az hogy hangoztatják hogy nem sok van már neki hátra. Képzelhetitek hogy mamámnak ez hogy esik, amikor a testvéréről hall ilyeneket a lányától. Szerintem ennek ilyen kimondatlan szabálynak kéne lennie, hogy nem említjük meg, soha a büdös életben, úgyis mindenki tudja.


Hogy lehet ezen nevetni????? Egy haldokló emberről van szó mindenki tudja, de mi a f@sznak hangoztatják, meg röhögik ki szegényt???


Én 17 éves vagyok.


Meg kigúnyolják, elutánozzák hogy miket mondott, ezt amúgy anyám csinálta, de olyan szinten idegesített, csak nem akartam szólni mert mindenki nevetett, és csak néztek volna, hogy ezt mi lelte. Nekik hogy esne, ha megtudnák hogy amikor már haldokolnak szinte, röhögnek rajtuk?


Nem akarom már átfogalmazni, de igazából csak anyám gúnyolódik, de a többiek mamám kivételével mind röhög rajta.


Én nem vagyok ilyen valamiért, de mégegyszer kérdezem hogy hogy a retkes f@szba lehet ezen nevetni??? Főleg amikor ott vagy a betegnél látogatóban, és annyit halandzsázik hogy elkezdtek rajta nevetni?? Mi a f@szom ez???? Látni lehet szegényen hogy rosszul esik neki, de már halottakat lát, bombázást hall, háború elől menekül, mindent érzékel, meg elfelejt dolgokat, de érzékeli a körülötte lévő dolgokat nagyjából.



2020. aug. 8. 22:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Meg bír járni, a fizikai állapotával nincs gond
2020. aug. 8. 22:28
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát látszik, hogy ennyi idősen érettebb vagy mint ők.

Gondolom akkor fénykorában sem voltak oda az idős hölgyért, ezért gúnyolják ennyire.

Az exem családjában is ugyanez volt. Idős mama, mindenért hepciáskodott, de már a világáról sem tudott szegény. Idős otthonban volt, tehát nem az volt, hogy a családnak olyan nagy gondja lett volna rá.

És csak panaszkodtak rá, mintha tehetne róla, hogy milyen állapotban van, meg családi ebéden azon poénkodtak, hogy mikor voltak meglátogatni még oda is fingott a mama. És ez nekik olyan vicces. Ha ők is hasonló helyzetben lesznek, akkor majd remélem lesz aki rajtuk is nevet.

2020. aug. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de anyukád szörnyen primitív.
2020. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%

Most mond meg oszinten ... mi a fenet tudsz mast csinalni a halallal szemben, mint belerohogsz az arcaba.

Meguszod? Nem! Akkor miert ne rohoghetnel rajta?

2020. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3-as sajnos tudok róla...


4-es Te sem vagy különb

2020. aug. 8. 22:32
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

#4!

Gondolom te is szembe röhögnéd anyádat/apádat, vagy akármelyik rokonodat a halálos ágyán, igaz?

2020. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

Ha a haldoklónak nem tetszik, biztos nem röhögnék.

Viszont. Ha én haldokolnék biztosan jobban szeretném látni a családomat vidáman, viccesen, mint hogy rajtam bömböljenek meg hogy a se.met nyalják, búcsúzkodjanak.

2020. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%
Nem akarok mas lenni mint aki vagyok ... koszonom, hogy emlekeztettel ra (4-es vagyok)
2020. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Konkrét személy halálán nem szoktam röhögni, a halállal poénkodni úgy általánosságban viszont igen, szerintem ezzel semmi baj nincs. A kérdés valakinek a kigúnyolásáról szól. Ezt leginkább gyerekesnek mondanám.
2020. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Megfog halni ... te is (egyszer) ... kapisi? :)


Lehet am nyalni-falni ... akkor is meghal!

2020. aug. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!