Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki megmagyarázná ezt a...

Valaki megmagyarázná ezt a jelenséget?

Figyelt kérdés
Többször tapasztalom itt az oldalon, hogy ha leírom, hogy egyetértek egy adott hozzászólással, mert valakinek sikerül olyat írnia és ki akarom fejezni a tetszésemet lepontoznak, amikor az eredeti hozzászóló fel van pontozva. Ennek mi értelme van?

2020. aug. 9. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, nem érdekel a pontozás, nem azért válaszolok.

Gondolom talán azért mert már valaki leírta a megfelelő választ és Te már csak arra reagáltál.

2020. aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Be ne dőlj az 1-eskének:D


Semmi gond veled, ellenben van itt egy csoport, na azokkal igen. Nekik köszönhető, hogy egy viszonylag jó ötlet padlóra került, és komolytalanná vált. Nem veled van baj, hanem velük.

2020. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem kell foglalkozni a pontozással. Unatkozó hülye gyerekek, régi trollok szórakozása, hogy össze-vissza nyomkodják a pirosat/zöldet. A válaszokra koncentrálj.
2020. aug. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na mi volt az a jó ötlet, kíváncsivá tettél? :)

Nekem is szoktak lenni itt komolyabb kezdeményezéseim, nem túl sok sikerrel.

2020. aug. 9. 21:41
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

4. %-os dolgok, meg a szintes dolgok. Akkor lenne ennek értelme, ha tisztességes lenne-de nem az, mert ez a csoport szintalatti értelmileg és intelligenciában is, és aki egy cseppet is jobb, vagy nem az elkorcsosult értékítéletének megfelelő, már tolják le több reg-ről -ezért.

Akkor jó egy pontozás, ha egyenes és becsületes, de a becstelen emberek képtelenek egyenesek lenni.


Itt akár egyetemi tanár szintet miniszol le ez a brancs,pedig ha utána nézne egyértelműen kiderül, hogy igaza van az illetőnek és a holt sötét ismerethiányos dolgot meg fel. Itt akkor fekszel nekik, ha a tömény ostobaságot tolod,m és a szexuális aberációt, és millió butábbnál butább kamukérdést, amit a modik helyébe ki sem engednék.

2020. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó ötlet a szintezés és a százalékolás. Sajnos jogos amiket írsz.
2020. aug. 9. 21:54
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon szegyellem, nehanyszor veletlenul az ellenkezo oldalt erintettem meg, es pontoztam felre. Jo lenne, ha lehetne visszacsinalni.

De alapvetoen rosszindulatu, vagy szovegertesi nehezseggel rendelkezo nehany ember dont veletlenul eppen.

2020. aug. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyesmit én is láttam másoknál és velem is történt már.

Az egyik ok az szokott lenni, hogy milyen a megfogalmazás. Általában a felpontozott válaszok valaki felé nagyon nyalnak és túl kedvesek. A lepontozottak ugyanazt tartalmazzák, csak nyersebben.

Ami még feltűnt, az előbb mások által is említett lepontozós brigád. Volt olyan, hogy írtam pár választ és először jó pontozásokat kaptam. Aztán, ránéztem másnap és bumm: Szinte minden válaszom le lett pontozva. És ez a jelenség időszakosan jött elő, mindig azután, hogy több nap is válaszolgattam és bizonyos embereknek érezhetően nem kényelmeset.

2020. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!