Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nektek milyen ha...

Lányok, nektek milyen ha bevágjátok a hisztit?

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsiságból kérdezem, hogy ki hogyan viselkedik amikor épp morcos, durcás, mert pl megbántották és visszavág, menstruál, ilyen kedve van, elege lett egy napból és kitölti a dühét (valakin) stb bármilyen indok. Ti ilyenkor hogyan viselkedtek? Miket csináltok? A többiek (család / barátok, haverok / pasi) hogyan reagálnak rá? Meg szoktátok bánni, és ha igen hogyan próbáljátok jóvá tenni? Ha próbáltok az ilyen viselkedésetek ellen tenni, küzdeni, azt hogyan csináljátok?

#hiszti #Durcázás
2020. aug. 9. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hisztizek inkább elmegyek a szobámba sírni vagy az udvaron a faházba.

Nem bantok meg senkit és nem szolok vissza senkinek sem, mert nem akarom hogy barkinek (lelki) fajdalmat okozzak.

Es megértem hogy amikor kiabálnak velem, az is csak azért van mert feszultek. És nekik rosszabb, mert ők a feszültek nem én.

Nem emlékszem hogy valaha hisztiztem volna, de kedvem sem volt soha sem.

Egyébként barátaim sem szoktak hisztizni körülöttem, szerintem nyugodt természetem van es lehet ez ilyen hatassal van rájuk is.


Ha játszunk jatékot es vesztek, akkor szoktam belül mérges lenni, és hát nem tudok mit csinálni játszok tovább xd ki nem léphetek mert akkor végleg vesztek vagy unalmas ha csak nezek másokat. De... veszteni nem szeretek :(

2020. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Először ideges vagyok és olyanokat mondok amiket általában mindig megbánok utána órákig sírok a többieket nem hallgatom meg szóval nem tudom mi erre a reakciójuk, olyankor egyből mindig bezárkózok. De nem vagyok hisztis szóval akkor vagyok ilyen amikor valaki nagyon megbánt, olyanokat mondanak amik nem igazak rám. Én menstruáció alatt sose hisztiztem ugyanolyan voltam mint a többi napon.. 16/L
2020. aug. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátomat néha leordítom, tudom, nagyon rossz szokás, de ő nem veszi komolyan, tudja milyen az, amikor csak idegességből beszélek, és nem haragszik meg rám. De amúgy nem lát senki amikor szar kedvem van, elvonulok a szobámba, beleb@szok kettőt az ajtófélfába, oszt' csókolom.
2020. aug. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szólok, ahhoz aki megbántott. Hagyjon békén és ne legyen a közelemben addig amíg kicsit elmúlik/alább hagy a szomorúság.
2020. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányos dolog esetén első nap, vagy kicsivel előtte nem mindig szeretek társaságban lenni, néha nyűgös is vagyok, és néha vezetésnél sajnos túlóvatoskodok, ami ugye nem jó..

Ha igazságtalanság történik, akkor általában nálam két opció van: vagy sírás határára kerülök, majd, mikor egyedül vagyok kisírom magam, vagy pedig egy negatívabb hangú monológba kezdek. Néha picit felhúzom magam és káromkodok (de nem úgy, mint egy kocsis), de olyan dolgot nem mondok, amit megbánnék. Az előadásmódomért viszont sűrűn elnézést kérek, mert alapjáraton nagyon (vagy csak szimplán) nyugodt vagyok és nehéz felhúzni és ilyenkor szégyellem, hogy így beszéltem.

Ha valaki megbánt, nem szólok hozzá és kerülöm a társaságát, vagy ha nem tudom őt kikerülni, egyértelműen a tudtára adom, hogy most 2 lépés távolság mégis kellene közénk. (nem nézek a szemébe, rövidebb válaszokat adok/ szűkszavú vagyok olyankor)

19/L

2020. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!