Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire igaz az,hogy az...

Mennyire igaz az,hogy az állatokba több szeretet szorult mint az emberekbe?

Figyelt kérdés
Azért kérdem mert sokan ezt hajtogatják mostanában egy ezos ismerősöm is.

2020. aug. 10. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha a kutyámra gondolok egyetértek abszolút. Annyi szeretet van benne, annyi szeretetet kapok tőle, amennyit soha egy embertől sem fogok. Aki csalódott már az embertársaiban, egy idő után elkezd átpártolni az állatokhoz. Sokszor persze az állatok ösztönből cselekszenek, hiszen állatok. Előfordulr, hogy elfogyott a türelme mikor ölelgettem és picit odakapott, aztán megtanultam, hogy a kutyák nem szeretik ezt a túlzott ölelgetést, nem emberek. De attól még szívből szeret engem és nem azért kapott oda, mert bàntani akart szándékosan, ugye ők ne tudják elmondani, ami zavarja őket. Én voltam a hibás. Egy ember viszont képes aljas és szándékos módon bántani a másikat, valamint ugye az összes többi élőlényt (pl. Kutyát) mert gonosz. A leggonoszabb.
2020. aug. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
20%
Most akkor a csirkebe szorult szeretettol olyan finom a rantott csirke?
2020. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
65%
100%
2020. aug. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%
Szoval ha Erdelyben kirandulok es megszeretne enni egy medve, akkor az csak a bele szorult szeretett jele?
2020. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Teljes mértékben igaz. Nézz meg pár természetfilmet, és megmutatja a valódi életet.
2020. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
58%
Ez valami szentimentális bullshit, de az az igazság, hogy a legtöbb állatnak fingja sincs róla, még csak tudat alatt sem, hogy mi a bánatról beszélsz, mikor azt mondod, szeretet. A kutyának is a legtöbb viselkedési eleme ösztönös. Ahogy a vadak nagy részének az növeli a túlélési esélyét, hogy gyorsan fut meg mimikrizik, a lebutított farkasnak (vagyis a kutyának) érdeke az emberhez közel kedvesnek lenni azzal. Ez egy stratégia. A kutya azért ennyire érzékeny szociálisan, mert az evolúció során érdek fűzte ehhez. Nyilván emiatt érez és szeret, de pont azért tűnik olyan kis tisztának, mert minden máshoz, amire az ember képes, hülye. Ezért hagyja magát megalázni, ezért tűnik úgy, mintha te lennél neki az első. Ezért nincs saját gondolata, ha a gazda parancsol neki, mert tulajdonképpen egy csicska. Imádom a kutyákat, nekem is van, én is bedőlök neki és nem bánom. Kivéve, mikor kuncsorog. De attól az az állat nem szeret jobban, mint egy ember.
2020. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
56%
Az viszont igaz, hogy az állat nem öl élvezetből
2020. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
59%
Capamama hasaban az eleteros bebi mar megeszi a gyengebb tarsat ... tesveri szeretetbol?
2020. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Jaj istenem, jöttök itt a cápával meg a medvével, amik vadállatok. Ha minden igaz nem mész a közelébe egyiknek sem és ő se bánt téged, ha nem háborgatod. Persze amikor elhurcolják őket a természetes élőhelyükről, hogy az állatkertbe te tud a gyerekednek mutogatni az nem baj igaz?


Igenis, akárki akármit mondd a kutyák nagyon tudnak szeretni. Aki azt állítja, hogy nem, abban bizony semmi szeretet nincs senki és semmi irànt.

2020. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
65%

Allat igen is ol elvezetbol, gyakorlasbol, gonoszsagbol, jaszkarizasbol, csak ugy es meg akkor is ha enni akar.

Megoli a masik kolyket, megoli a rivalisat, megoli a beteget/gyenget, megol mindenkit akit csak lehet.


Ha ragadozo allat, akkor gondolkodas nelkul ol amikor csak teheti.

2020. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!