Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az, hogy a fiuk /...

Miert van az, hogy a fiuk / ferfiak csak targykent kezelik a lanyokat/ noket?? Mit lehet vajon ezellen tenni?

Figyelt kérdés
Komolyan nem tud a fejembe ferni. Tudom mindennek ket oldala van es sok lany is ugy viselkedik ahogyan nem kene, de nem, akkor sem erdemeljuk ezt. En egyaltalan nem vagyok az a tipus, egy normalis lany vagyok, aki tud es szeret gondolkodni is, akivel lehet beszelgetni is, es nem csak egy test,es szeretne egy normalis kapcsolatot. Nem keresem direkt lepten nyomon de megis mindig azt veszem eszre, hogy az elso masodperctol nuku a tisztelet. Szamomra ez teljesen felfoghatatlan es a vegtelensegig ketsebeejto.Az pedig meginkabb, hogy ok ezt teljesen normalisnak tartjak, es eszukbe sem jut hogy megalazzak a masikat. Gondolom nem szandekosan eltervelik, hogy most aztan jol semmibe fogom venni ezt a lanyt mert ennyit erdemel es legyen neki nagyon rossz.Ket fajta van akit volt szerencsem eddig megismerni a f..boy es a pszichopata, vagy a ketto kevereke. Hol elunk? Sajnos ugy gondolom ez nem uj keletu dolog igazabol, mert 40-50-60 evvel ezelott es meg sajnos most is rengeteg az olyan ferfi aki alkoholista, vagy nem az csak hobbibol veri a feleseget stb..Komolyan ketsegbe vagyok esve mert meg csak 23 vagyok es maris ugy gondolom, hogy soha nem lesz senkim, mert NEM LETEZIK olyan aki egy ici pici tiszteletet is tudna mutatni..Erdekes kerdes, hogy igy megis hogyan vagyunk ennyien a foldon :D vagy eppen ezert.. :D

2020. aug. 10. 23:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
16%
Mert Eva miatt uzettunk ki a Paradicsombol.
2020. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
Minden szavaddal egyetértek kérdező. Mindjárt jönnek a vérig sértett hímek és ránk hárítják a problémát, mintha mi okoztuk volna. Az a gond, hogy a farkukkal gondolkoznak sajnos. Lehetsz akármilyen rendes lány, ha a farkuk működésbe lép, akkor csak a lyukat keresik, te meg semmibe vagy véve.
2020. aug. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Ne add fel. Ugyanaz a helyzet, mintha egy újszerű állapotú mobilklímát akarsz kifogni nyáron 30.000 Ft környékén egy apróhirdetési oldalon. Ki kell fogni a tűt a szénakazalban. És megpróbálni nem sok időt elcseszni egy olyan fiúra, akivel esélytelen a közös jövő. Türelmesnek kell lenni és próbálkozni kell.


26/F

2020. aug. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
5%
Oruljenek a nok, hogy mostansag egyaltalan egyenranguak lehetnek a ferfiakkal ... hiszen ha meg mindig a biblia szerint elnenk, akkor az asszony meg mindig a ferfi szolgaja lenne.
2020. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
16%
4 Azokban a régi szép időkben legalább gyorsan elpatkoltak valami háborúban a feleségeiket szolgaként tartó férfiak, sokukat meg megmérgezte a feleségük.
2020. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%

Szóval TE csak ilyen srácoknak adtál esélyt és most kiakadtál, hogy tárgyként kezelnek? Ne haragudj, de ha asszisztálsz a dologhoz, akkor ne lepődj meg.

Volt egy korszakom, amikor mondhatni fboy voltam. Hát, amelyik lányok képbe jöttek, azok konkrétan ezt akarták és szerették. Nem tudtam őket sajnálni.

És bocs, de téged sem tudlak tisztelni. Mit tiszteljünk benned? Tényleg, áruld már el. Hogy rosszul szűröd a pasikat? Hogy 23 évesen előadod, hogy egyedül fogsz meghalni? Hogy szerinted régen minden jobbvót'? Gyakorlatilag a személyiséged egy tucatcsaj közhelygyűjteménye. Ebben szerinted van bármi, amit tisztelni kéne?

2020. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
61%

Ez a tipikus csalódtam egyszer-kétszer, rögtön minden pasi ilyen szindróma... Unalmas ez már, de marhára! Nőjj fel inkább előbb és ne általánosíts, mert szánalmas.

Méghogy normális... Te? Ha manapság az olyat nevezik normálisnak, mint te, akkor inkább hozzámegyek egy kukához, még az is sokkal értelmesebb.

2020. aug. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Regen ugy kerdeztek amikor megszuletett a gyerek, hogy "gyerek szuletett-e, vagy lany".
2020. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
40%
Na mit mondtam, egyből megjelentek a vérig sértett “férfiak” és a nő lett hibás. :D ilyen ötösöm lenne a lottón
2020. aug. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
"asszonyallat" ... igy hivtak a noket meg a szep idokben
2020. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!