Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ennyire felszínesek az...

Miért ennyire felszínesek az emberek?

Figyelt kérdés
Én egy zárkózott, visszahúzódó lány vagyok. Ha próbálok is közeledni emberek felé, nem érdeklem őket. Viszont elég jól tudok énekelni és a múltkor sok ember előtt énekeltem, olyanok előtt akik általában levegőnek néznek és most hirtelen mindenki másképp kezdett viszonyulni hozzám pl a férfiak imádták a legjobban, mondták is utána, hogy gyönyörű vagyok és így áhítoztak meg minden. Valamiért úgy éreztem, hogy ez valamiféle feljebbjutásnak volt köszönhető és nem értem, hogy egyébként miért szar le mindenki. Legfőképpen férfiak válasza érdekelne.
2020. aug. 12. 01:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért szarják le a zárkózott embereket, mert látszólag ők is leszarják azokat, akik próbálnak közeledni. Én sokszor próbáltam már megnyitni zárkózott embereket, mert én is ilyen voltam és gondoltam, jót tenne nekik, ha valaki megadná a kezdő löketet. De folyamatosan olyan érzésem volt, mintha az illető a háta közepére nem kívánna, minden meghívásom lemondta, elintézett két szóval, akármit írtam neki, soha nem keresett, soha nem dobott be új témát a beszélgetésbe, soha nem lehetett vele semmit kezdeni, csak kínlódni. Hogy mondjam, finoman szólva nem szimpatikus ez a viselkedés. És értem, hogy nem bunkóság meg undokság van mögötte, hanem zárkózottság, de ugyanolyannak látszik.
2020. aug. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Általában így szokott lenni: addig, amíg valaki meg nem mutatja magát valamilyen tehetségben, addig szürke kisegér a világban, feltéve, ha nem egy extrovertált személy.

Te introvertált vagy, így meg kell mutatod önmagadat, hogy felkeltsd a környezeted figyelmét.

2020. aug. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem introvertált. Egy introvertált konzisztensen viselkedik...
2020. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Ne aggódj, ez is elmúlik s hiába csicseregsz ismét;)

Ettől még nem fognak érdeklődni...

2020. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!