Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ugye jól megmondtam?

Ugye jól megmondtam?

Figyelt kérdés

[link]


Nos jól megmondtam neki a véleményemet ugye. Annyira jól, hogy bocsánatot is kért emailben! De sajnos úgy látom nem változott túl sokat. 9:50-nél pl azt mondtam el neki, hogy nekem legalább már 16 évesen volt pénzem sok hashra. És a számon fingtam ki a th t, igen. Nyugi van az első igazi berúgásom már 14 évesen történt meg. És ezek a dolgok drágábbak mint a mikrofon. Másrészt jó volt a mikrofon. Csak akkor rosszul volt beállítva. De utána orvosóltam. De most komolyan valaki miért csinál kisgyerekekről reakció videót. Na meg minek kell mindig ordibálni. És azt minek kell fikázni aki kék kajákat eszik egy napig.


És a bástyával meg nagyba csapattuk ugye?!



2020. aug. 12. 02:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ugye jól megmondtam? - Nos jól megmondtam neki a véleményemet ugye. Annyira jól, hogy bocsánatot is kért"

Akkor mi a kérdés?

2020. aug. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Anélkül, hogy mélyen beleásnám magam ebbe a szemétbe, mi a lényeg?
2020. aug. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én se ástam bele magam, annyit tuti nem ér. ;-)
2020. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Ez valami kreatív csatornareklám akart lenni, vagy mivan?
2020. aug. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
6:50-től nézzétek meg akkor a videot bár elejét is érdemes. Mert az is kemény, vicces!
2020. aug. 12. 11:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, ügyes vagy. Na menjél szépen játszani! :)
2020. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mutasd meg anyukádnak is, hadd lássa milyen kemény internettroll lett a hülye gyerekéből! 😃
2020. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha jól értem valaki kitalálta a jelszavad, és elvette a youtube csatornád, töltött fel oda videót/videókat, te pedig egy új csatornán üzentél neki. Jól értem, vagy keveset láttam?
2020. aug. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ki nem sz*rj* le? Már bocsánat. Ennyire nem megy a YouTube, hogy itt kell reklámozni? Gáz... 😅
2020. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!