Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alapvető emberi tulajdonság...

Alapvető emberi tulajdonság hogy egy nő a munkahelyen tetszik a főnöknek akkor mindenben neki ad igazat más munkavállalókkal szemben?

Figyelt kérdés

2020. aug. 12. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem! Azt nevezik korrupciónak! Képzeld el, ha emiatt nagy anyagi veszteség éri a munkahelyet, csak mert igazat adott olyanban a nőnek aki tetszik neki a többi munkavállalóval szemben, akik a munkahely érdekeit nézi.
2020. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Legtöbbször sajnos így van.
2020. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Legtöbbször csődbe is megy a munkahely legfeljebb!
2020. aug. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Maximum majd több ezer munkavállaló és felettes haragjával kell majd megküzdeniük és perrel a nyakukba! Hidd el senkit nem érdekel, hogy a főnöknek tetszik a csaj vagy sem, de a főnökbe is kell hogy legyen becsület, hogy necces helyzetbe, amikor tudja, hogy nincs igaza, nem ad neki igazat! Ilyen egyszerű a párkapcsolat is. Mert az már papucs szerep.
2020. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én dolgoztam ilyen helyen. A kolléganőm egy furkálódó aljas ember volt, ott tett keresztbe másoknak - köztük nekem is - ahol tudott. Velem szemben csak neki lehetett igaza. A főnök egy hatvanöt éves régivágású "úriember" volt, a nő pedig egy ötvenes puma, hosszú körmökkel, fojtogatóan nehéz parfümmel. Én pedig egy rövid hajú fiús nő voltam akkoriban, tehát nem a főnök úr zsánere.

A munkahely nem ment csődbe azóta sem. :D Én már eljöttem onnan négy éve, a rákövetkező helyem előbb ment csődbe, mint amaz. :D

2020. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt nem írta a kérdező, hogy egy hatalmas cég működtetésében a legfontosabb kérdésekben adnak igazat a csókosoknak. Ezer más konfliktus is lehet egy munkahelyen a munkavállalók közt, ahol bizony sajnos sokszor szimpátia alapján dönt a főnök. Hiába igazságtalan ez, attól még így van. Ha nem létezne ilyesmi, akkor nem lennének munkahelyi kiskedvencek, nyaloncok, akiket nem is a valós teljesítményük alapján favorizál a főnökség. Akkor nem létezne olyan, hogy protekcióval felvesznek egy teljesen alkalmatlan embert egy nem neki való pozícióra. A világ sajnos nem igazságos, ez egy nagyon is létező jelenség.
2020. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt hívják gyenge főnöknek és gerinctelen pitsának
2020. aug. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már ilyet én is. De ugyanilyen van a főnik seggnyalójával, haverkájával, nagydumásával is, szóval nem csak a nők kiváltsága. Meg engem például nem egyszer ért atrocitás a munkahelyen (akár zaklatás is (taperolás, kekeckedés kérésem ellenére), illetve nem engedtek fejlődni (kivették a kezemből a feladatot, mert így akartak udvarolni vagy nem tudom, csomószor nyilatkoztak rólam lenézően, hogy ezt nem rám bízzák, mert túl nagy falat lenne nekem -ez a tipikus babusgatás átívelt az egész karrieremen, holott elég komoly végzettséggel és szakmai tapasztalattal rendelkezem és 2 nap alatt megcsináltam, amit a delikvens másfél hétnek ígért)). Ilyen esetben szóltam a főnöknek, hogy álljon meg a menet, ne temessünk már engem és ennek is az lett a konklúziója az illetékesek szemében, hogy bezzeg neki mindig igaza van, mert pinája van. Nos, nem. Van, amikor emberek akarva-akaratlanul túlzásba esnek és lehet fogni bármire, hogy nincs igazuk. Például arra, hogy a csúf gonosz főnök meg akar fektetni.
2020. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt inkább önbizalomerősítésként szokták használni sokszor tévesen.
2020. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!