Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki egész...

Van itt olyan, aki egész életében egyedül volt és amúgy is így akart lenni?

Figyelt kérdés

Nyilván a szülők kivétel. Barátokra, párkapcsolatra gondolok.


Ha van ilyen, miért döntöttél így?



2020. aug. 12. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nincs, mivel alapvetően társas lények vagyunk. Párkapcsolat még oké de azért a barátok fontosak.
2020. aug. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Remeteket kerdezd meg ... en ismerek egyet ... a budai hegyekben lakik ... en boldognak latom :)
2020. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Van olyan aki egész életében egyedül volt szerintem.

De az hogy mindig így akart lenni, háát az kicsit sántít. Vagy beteg, vagy nem meri még magának se bevállalni.

Társas lények vagyunk.

Szeretet törődés mindenkinek kell.

2020. aug. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Tarsas lenyek vagyunk ... mondjatok ... de hat kozossegben elunk, tehat az egyedul elo, de kozossegben levo ember nem kell, hogy egyedulletnek elje meg a maganyt.


A halalos agyunkon leszunk egyedul (a gondolatainkkal).

2020. aug. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is egyedül vagyok,már csak anyám él,rokonaim szanaszét,nem tartjuk a kapcsolatot,testvéremmel nem érdekeljük egymást,már nem is gondolok kapcsolatra,mert a cerka sem a régi már.
2020. aug. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!