Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az idegességtől és a türelmetl...

Az idegességtől és a türelmetlenségtől el lehet hízni??

Figyelt kérdés
lehet szerintetek ilyen valmi emberi tulajdonság például mondjuk túlzott vásárlási igény ilyen hizlal ??? vagy valami??
2020. aug. 13. 19:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szerintem a hülye injekciótól híztam el annak melékhatásaitól amit okoz felháboríttó ilyent gyártani ami többet árt mint használl!!
2020. aug. 13. 19:54
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Indokkeresés. Hízni csak a bevitt kalóriáktól lehet. Vagyis többet eszel, mint amit a tested kíván.
2020. aug. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
miből vezsed azt ez biztos??
2020. aug. 13. 19:59
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Injekciótól lehet hízni, ha az hatással van az anyagcserédre. De az idegességtől és a türelmetlenségtől önmagában nem.
2020. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hiszen a lufi peldaul a sima levegotol hizik :)
2020. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az oromtol meg hizik a majad :D
2020. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Hát van aki többet eszik ha ideges. Tehát közvetetten lehet.
2020. aug. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen itt az hülkYe injekció lehet régen kiválló testépíttő voltam és szellemileg is jó voltam jót tornáztam magamnak régen volt bodogság tőle helyesen táplákoztam mopst meg e visza kel térnem helyes utra nem hagyhatom pszihiáterek tönretegyenek engem pont engem aki tudja hogy az csak egy halálipar !!
2020. aug. 13. 20:29
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, mert ezen tulajdonságok energiát "követelnek" a szervezettől, így mindig pótolni kell azt.
2020. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mármint a türrelmetlenség és idegesség???? nem lehet injekció még csak baj a problémára régebben teljesen vékony voltam és jobban éreztem magam béorömben jobb volt megéllése a dolgoknak ahogy dolgokat látom élesebben pontosabb voltam bár szerintem az oka hogy mikor pszihiátriáról kiengedtek jól lemondogattam embereket othon és orvost is mindekit akkor még fekvőztem és azután némasági fogadalmakat fogadtam komolyan fél évig fél évig minden nap 25 percig csendben kellet maradnom ébresztoórára álítottam fél évig fuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh váhh teljesen ideges vagyok ez nem normális amit csináltam talán ettől még jobban megőrültem
2020. aug. 13. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!