Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az rossz tulajdonság, ha...

Az rossz tulajdonság, ha valaki alapból komoly?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem hogy nem szokott sok hulyeseget osszehordani, de nem veti meg a hulyeseget. Plusz megvan a maga humora amit a közeli ismerősei értenek is. Illetve nem fapofa vagy mit tudom én. Csak mert már mondták nekem és nem tudom hogy kéne e változtassak vagy rendben van így... Ha kéne mégis hogyan?
2020. aug. 13. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kellene rajta változtatni, ha így jól érzed magad és ilyen a személyiséged.
2020. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Ez vagy te. Csiszolódni fogsz még esetleg, de ne változz más miatt. Változz akkor amikor késztetésed van önmagadból.
2020. aug. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A hülyeség és a humor között van ám különbség. 🙂

Inkább legyél komolybb, sajátságos gondolkodással és humorral, mint dőljön belőled a felszínes süketelés.

2020. aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem rossz tulajdonság, csak mindig kérdezni fogja a környezete, hogy miért teszi ezt.
2020. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki képtelen komoly lenni az az alacsony intelligencia jele. Ebből leszűrheted a választ.
2020. aug. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj erőnek erejével megváltozni, mert akkor elveszted a személyiséged.

Te olyan vagy, amilyen vagy. Akinek ez imponál, az szeretni is fog, akinek meg nem tetszik, az nem lesz a legjobb barátod, de jó ismerősöd még lehet, ha mindketten akarjátok.

Ne bánkódj!

2020. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem gondoltam hogy ilyen pozitívak lesznek. Illetve ezek alapján érdekelne hogy ti szeretitek az ilyen ember társaságát ugyanúgy mint egy kevésbé komoly emberét?
2020. aug. 13. 23:07
 8/18 anonim ***** válasza:

Én ebben a tekintetben a középre helyezném magam, de nagyon kedvelem a komoly emberek társaságát, mert nem szélhámoskodnak, a szavaiknak (mondani valójuknak) súlya van, többségükben igazmondók, megbízhatók.

Ffi/79.

2020. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem. <3
2020. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rám is szokták mondani, hogy komoly vagyok.Emellé nem vagyok a legintimitálóbb személy, így az emberek könnyen barátkoznak vele.Engem nem zavar ez a tulajdonság, egy komolyabb emberrel csak szimplán másról fogunk beszélgetni, mint valakivel akivel komolytalanabb.A többség értékeli, hogy komolyabb témákról is lehet beszélni.Ezt tapasztaltam legalábbis.
2020. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!