Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember vagyok?

Szerintetek rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Meghalt egy rokonom aki sok szomorúságot okozott a közelebbi hozzátartozóimnak és nekem. Egyáltalán nem sajnálom, az első gondolatom az volt hogy erre igyunk egy sört. Azóta sem tudok semmi jót felhozni ami mellette szólna.
2020. aug. 14. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Ettől még nem.
2020. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
Nem hiszem.
2020. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem leszel rossz ember, inkább csak ne hangoztasd mert nem illik.
2020. aug. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jó arc vagy.
2020. aug. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem leszel ettől rossz ember, de tényleg tartsd meg magadnak ezeket az érzéseidet. Legyél tekintettel azokra, akik gyászolják.
2020. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne te szemétkedtél, hanem ő. Ő volt a rossz arc, nem te. Ráadásul senki sem kényszerítette rá. Saját döntése szerint élt úgy, hogy ne lehessen meggyászolni.
2020. aug. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért az "erre igyunk egyet" mentalitás elég fura. Nekem is halt már meg olyan rokonom akit nem szerettem, elég sok rosszat csinált. Én se sajnáltam, nem voltam szomorú, de nem is örvendeztem, nem akartam megünnepelni a halálát, csak simán tudomásul vettem.
2020. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mamám azt mondta a rossz emberekre mikor kicsi voltam süppedjen mèg le fele 10 mètert gyereknek nem èrtettem mostmár igen
2020. aug. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!