Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis mell vagy nagy?

Kis mell vagy nagy?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 13:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
kicsi. Közvetlenül szülés után, 2 azaz kettő számot nőtt a kosárméretem ideiglenesen. Hát, soha többet:D És minden sajnálatom a nagymellűeknek-nekem nem jött be:D Alig vártam, hogy visszamenjen.
2020. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
68%
Közepes
2020. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem kozepes van, ennel maximum kisebbet akarnek, nagyobbat nem.
2020. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nagy
2020. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sok srácnak a nagy mell tetszik, de nem nekik kell elszenvedni a hátfájást vagy azt, hogy megbámulják őket.

Nekem nincs nagy mellem, viszont szép az alakja és feszes és én sem nagyobbíttatnám meg.

2020. aug. 15. 13:44
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Én nagyon szeretnék nagy mellet, sokat szomorkodom, mert nekem kicsi van, de nem műttetném meg, mert az nem olyan.
2020. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
B, bébébébébéééé, de tényleg, a legkényelmesebb méret. :)
2020. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Én magamon nagyon szeretem a kis mellet, mikor kicsit híztam, egyből ida ugrott fel, számomra szörnyű érzés volt. Ebből adódóan nem érdekel, hogy másnak tetszik-e, én mást el sem tudnék viselni :D
2020. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
97%

Férfiként mondom, hogy a méret tökre másodlagos. Van olyan nagy mell, ami tök jól néz ki, szép formás, minden ott van, ahol lennie kell és persze van olyan nagy mell is, ami tökre aránytalan, olyan mint egy félig megrakott zsák felemelve. A kicsi melleknél is ugyan ez a helyzet. Nagy melleknél ez a veszély sokkal jobban fent tud állni. Szóval ha választanom kellene, akkor kisebbet mondanék.


De összegezve egy nőt nem a melle alapján fogsz választani. Lehet akármilyen, az csak részlet kérdése marad. Ez a kérdés feleslegesen túl van ugrálva.

2020. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

C-s kosaram van mellé elég vékony vagyok ebben szerencsém volt a génekkel mellben de a többi az mind sport és mozgás eredménye.

Hátam nem emiatt fáj ha fáj.

Popón meg mindig lehet dolgozni cicikót nem tudsz gyúrni magadnak...

2020. aug. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!