Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon tényleg a...

Ezen az oldalon tényleg a legalja kommentel? Gyakran olyan válaszok vannak, hogy tényleg azon gondolkodom, hogy a való életben egy kórház pszichiátria osztàlyàról ír valaki, aki még nem szedte be a gyógyszereit?

Figyelt kérdés
Komolyan elkeserítő, hogy ilyen lelki világgal leledzenek többen is....
2020. aug. 15. 18:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
19%
Igen, meg akinek nincs élete. Nekem sincs sajnos. Akinek van biztos nem jön ide. Szóval vagy nincs semmi életük vagy még teljesen őrültek is.
2020. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány klinikai eset, de ugyan ilyen emberekkel nap, mint nap találkozol, csak nem látod a lelkivilágukat.
2020. aug. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
1es ezt mièrt gondolod? Nekem is van életem, attól még szeretek időnként itt beszélgetni. Főleg amikor voltak itt a korlátozások.
2020. aug. 15. 18:55
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos van a kommentelők között pár "érdekes" gondolkodású ember, de nagyon sok értelmes ember is jár ide.

2020. aug. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

A gond ott kezdődik, hogy a kérdések minimum fele ugyanattól a néhány kérdezőtől megalkotott provokatív kérdés a másik felük jelentős része meg Google első találat szintű.


Így nyilván normális embernek elmegy a kedve ugyanazokra válaszolgatni céltalanul.

2020. aug. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van életem, meg családom, munkám, barátaim, és néha mégis itt vagyok. Most pld becsipodott egy ideg a derekamban, mozdulni alig bírok, szívesen olvasgatok itt ezen az oldalon is.


Én a kattant valaszolokat figyelembe sem szoktam venni, atsiklik rajtuk a szemem. De az életben is ugyanígy vagyok velük. Szót sem érdemelnek, küzdjenek meg saját magukkal, elég nagy bünti az nekik.


Viszont már nagyon sok hasznos választ kaptam itt főzés, barkácsolás, gyerekneveles és munkahelyi kerdesekben is. 😊

2020. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok itt a pedó, homofób meg a többi rosszindulatú ember, de azért vannak még normálisak is bőven.
2020. aug. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nekem például egy heterofób irogatott (pedig családos ember vagyok), teljesen kikészültem. Azóta már elengedtem a témát, de tény, hogy van sok ember akinek becsípődik valami gondolat, és erőlteti rá mindenkire ha kell ha nem. Mint valami vallási fanatista. És az még a durva benne, hogy mennyi energia van ilyenekben. Egyszerűen nem értem hogy bírják szuflával.
2020. aug. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Negatív tendenciåt látok én is, egyre több a 10-en évesek...
2020. aug. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem mert jobb, ha csak a sopredek jár ide, mint hogy TÉNYLEG a magyar mentalitast tükrözze az oldal.
2020. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!