Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó így valakinek?...

Miért jó így valakinek? (Barát, barátok, értelmi szint)

Figyelt kérdés

Valaki miért van úgy, hogy nem akar barátokat, neki elég ha van egy pasija? (Lány)

Meg nem tudom, hogy most tényleg ennyire buta, vagy csak szándékosan buta, de nem akarja a tudását tágítani. Viszonylag tanulékony is, az emberekkel is tud bánni. De nem értem őt..

Valakinek miért jó így? Miért nyugszik bele?



2020. aug. 15. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, de ha akar valtoztatni, majd o donti el.
2020. aug. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez nagyon úgy tűnik fordítva van. A barátom nem akarja, hogy barátaimmal legyek, hanem mindig csak vele.
2020. aug. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 Nyilvánvalóan az ő dolga 😌, csak szeretném megérteni, őt meg azért nem fogom ezzel letámadni. 😅
2020. aug. 16. 00:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi különös, az emberek nagy részének nincs igénye más emberi kapcsolatokra (esetleg a közeli családtagjain kívül), ha van párja. Ezért érdemes véget tini/felnőttkorban a gyerekkori barátságok nagy része, mert az egyik (vagy mindkét) fél most nem ér rá, mert a pasival megy ide, a nő jön hozzá, stb, és idővel már egyáltalán nem is találkoznak.
2020. aug. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet igy érzi jol magat, ha meg meggondolja ugyis fog barátkozni mert arra mindig van lehetőség
2020. aug. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismered azt, hogy "köszönöm elég volt, többet nem kérek."?


Tehát, minek, nem esik jól, nincs rá szükségem, így érzem jól magam, így teljes az életem...

2020. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2020. aug. 16. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!