Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire értetek egyet azzal,...

Mennyire értetek egyet azzal, hogy egy "rút" férfi sokkal könnyebben kompenzálhatja az adottságait, mint egy csúnya nő?

Figyelt kérdés

Többször is hallottam már, hogyha egy nő csúnyának születik, akkor az "veszett fejsze nyele", akármennyire is kompenzál.

Edzhet, műtéteken vehet részt, lehet maximálisan ápolt - valójában sosem lesz szép nő.


Ezzel szemben, egy férfi viszont kondival, szép fogakkal, jó humorral, intelligenciával és magabiztossággal, egzisztenciális sikerességgel teljes mértékben kompenzálhatja a sorstól kapott tényezőket.


Egyetértetek?



2020. aug. 16. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem így van.
2020. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Ez nagyon egyoldalú és maximum csak 1-2 beteg nőtől hallottam eddig.


Nőként akárhogy néz ki valaki, úgyis lesz rá jelentkező. Férfiként nem. Nem véletlenül a férfiakról terjedt el, hogy egy részüknek mindegy, hogy milyen, csak pna legyen. Nőkről ilyet nem hallani.


Ráadásul, a példádban írtak sem működnek.

- Írod a férfiaknál a kondit... Nők is ugyanúgy sportolhatnak és érhetnek el jó alakot. A különbség annyi, hogy mondjuk egy férfi a magasságán már nem tud változtatni. A body positive dolog is csak a nőknél ment le, aminek köszönhetően egy túlsúlyos nő is nézhet ki jól, de a túlsúlyos férfiaknál ez sem játszik.

- Írod a szép fogakat. Öhm... Az is nemsemleges ám.

- Írod az intelligenciát, magabiztosságot és hasonlókat. Ez is ugyanúgy játszik mindkét nemnél...

- Az egzisztenciát is írod. Aranyásók nem csak a nők között vannak.


Amit nem írtál: Nőként lehet sminkelni, szexi ruhákat felvenni és hasonlók. Férfiként ez nem igazán játszik.

2020. aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igen, a szép fogak, humor, intellektus, jó alak, stb. valóban "nemsemleges" dolgok, de egy csúnya arcú nő esetében szerintem (és sokak szerint) semmit nem javít, nem lesz "álomnő".


Férfiként viszont az a közvélekedés, hogy bárkiből lehet "jó pasi".

2020. aug. 16. 17:33
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen igaz, csúnya nőként állítom!
2020. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%

Miért, egy full ronda pasi álompasi lesz, ha az egyik foga szebben áll?


És neem, férfiként egyáltalán nem az a közvélekedés, hogy bárkiből lehet jó pasi. Ez egyáltalán nem közvélekedés. Te nő vagy?

2020. aug. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hülyeség.

Sok csúnya nő van körlöttem akiknek kimondottan jóképű pasijaik vannak.

Magabiztosak, szépnek találják magukat, ez látszik is a kisugárzásukon.

Szerintem egy boldog, magabiztos csúnya hamarabb talál rendes, helyes pasit mint egy szép, de önbizalomhiányos csaj.


A csúnya férfi meg gyúrhat amennyit akar. Nem mindenkinek jönnek be az izmos pasik.

Elég kevés rétegnek, főleg a dagi csajoknak.

Szoktam kondi terembe járni, és a nagyon kigyúrtaknak akiknek láttam a feleségüket/barátnőjüket, 150 kilósak tuti voltak a csajok.


Egy csúnya, de normál testalkatú, jó személyiségű pasinak többek a lehetőségei.

2020. aug. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam edzeni. Teljesen alátudom támasztani, amit a #6-os írt. Meglepően sok sportos, kigyúrt srácnak van durván túlsúlyos barátnője.
2020. aug. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem hogy így van. En a legcsúnyább, legrosszabb személyiségű nőket is mindig pasi oldalán látom. Na meg ott van a nincs csúnya nő, csak kevés pia mondás is. :D Jó haj, smink, ruha, személyiség marha sokat segíthet nekik.

Ellenben nagyon sok csúnya srácot látok egyedül, ahogy bele vannak süllyedve az önsajnáltatás mocsarába. Sőt, a legtöbb nőnek van egy minimális elvárása is a férfiak külsejével szemben, meg akkor is ha ők maguk szintén nem a világ legszebb teremtései.

2020. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Eddig pont az ellenkezőjét írtad Bazsi.
2020. aug. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9: Valoszinuleg azert, mert talan, de csak talaaaan... O nem balazska.

Unalmas, hogy paran minden random kerdeshez odairjatok.

2020. aug. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!