Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol lehetne megtalálni azt a...

Hol lehetne megtalálni azt a kevés embert aki nem olyan mint amit tapasztaltam?

Figyelt kérdés

Régebben szomszédom mondta hogy mennyi buta,aljas proli egyszerü ember van.Én ugy voltam vele biztos besavanyodott vagy megkeseredett szimplán de nem gondoltam volna hogy igaza van(arra gondoltam szimplán megkeseredett valamitől és azért mondja de nem az emberektől).Azóta kiderült sajnos hogy rengeteg ilyen van és hogy igaza van.Érdemes egyáltalán keresni vagy hagyjam a fenébe?Olyan dolgokat tapasztaltam amiket el se hittem volna ha nem élem át.Tényleg olyan szinten aljas és érthetetlen hogy az nem igaz.Minden emberi jóérzésnek és józan észnek ellentmond.Egyre kevésbé hiszem hogy érdemes egyáltalán folytatni a keresést ha csak a szar jön szembe.(most cinikusan meg lehetne jegyezni biztos bennem van a hiba ,de nem,láttam másokkal is igy viselkedni)

Kicsit olyan hogy hiába van az a pár ember akiért érdemes keresni de az összképet elcseszi a sok másik.Mintha egy inyenc ételbe szarsdarabok lennének.

Üdvözlettel egy nem mizantróp(nem az összes embert utálom csak sokat teljesen okkal,ezek után)



2020. aug. 16. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki volt az az elvetemült aki ennyire felbosszantott téged?:D
2020. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lelkitársad vagyok. Csak igényesebb környezetben kell keresni az embereket :)
2020. aug. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs fix hely. És olyan hely sincs, ahol mindenki ilyen lenne.

Viszont, ebből az országból lépj le. Engem meglepett, hogy mennyi külföldre ment ismerősöm beszélt kérdezés nélkül erről a témáról. Amíg itthon folyamatosan mások turkáltak a zsebükben, próbáltak alájuk tenni, többségében érdekemberekkel találkoztak, addig külföldön nem. Persze, ott sincs kolbászból a kerítés, ott sem mindenki tökéletes, de a német-osztrák részről kifejezetten jókat hallottam.

2020. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

#3

De olyan hely van ahol arányában több normális van pl értelmiségi körökben...

2020. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1. Nem tudom mi a röhögés tárgya.Még ha fel is bosszantottak volna az szerinted vicces lenne?Troll.Tipikus példája az általam leirt aljadékoknak.ÉS ha elolvastad volna akkor már az egyes szám se állná meg a helyét ha felbosszantottak volna.Elkeseritő nem is bosszantó
2020. aug. 16. 23:07
 6/8 A kérdező kommentje:
:D(egyértelmüen mutatja hogy viccesnek találtad hogy valakinek ilyen rosszak a tapasztalatai)
2020. aug. 16. 23:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy az emberek nagy többsége elkönyveli, hogy ha odamennek valakihez, akit nem ismernek vagy ismernek, hogy annak a valakinek kötelessége vele szóba állni. Utána meg sértődötten panaszkodnak, hogy hogy el lett hajtva! Képzeld ezt el mikor te nem akarsz olyannal szóba állni akit látásból ugyan ismersz, de nem akarsz tőle semmit, meg már nem 20 évvel ezelőtt tartasz, tehát külön utakon jártok, és akkor is csak kb. ismerősök voltatok. Nyilván neked is kellemetlen érzés lenne. Szabad akarata van mindenkinek eldönteni, kivel akar szóba állni és ennyi. Már többször írtam, hogy nem várható el mindenkitől, hogy szimpi legyen a másik neki. Nem nem kötelező veled szóba állni, ha valaki nem akar veled beszélgetni. Nagy többség nem veszi észre hogy az a másik nem akar vele szóba állni, pedig ideje lenne elővenni a szemeteket, hogy észrevegyétek a másikon a jeleket és békén hagyjátok.
2020. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Itt inkább pont a másik oldalról van szó. Ha sarkig nyitod az ajtódat bejön rajta a szemét, ezért kell eleinte az ajtó mögött beszélgetni idegenekkel és csak azután beengedni őket miután bizonyos szintű bizalom kialakult.

Ez nem gyávaság, ez bölcsesség.

2020. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!