Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért dolgozik ennyi paraszt...

Miért dolgozik ennyi paraszt az építkezéseken?

Figyelt kérdés
Ha van valahol egy építkezés, nem lehet elmenni úgy, hogy nem ordibáljanak, fütyüljenek. Az sem segít, ha átmegyek a túloldalra. De komolyan, mi értelme van ennek? Mégis mit várnak ettől a viselkedéstől? Egyáltalán valakinek tetszik ez?
2020. aug. 18. 09:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
70%
Egymásnak amperkodnak. Az ostoba réteg gondolja hogy ettől vagányak lesznek.
2020. aug. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden fajta munkahelyen van egy rakás paraszt, csak másképp fejezik ki magukat.
2020. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%
Hidd el,mindenhol vannak parasztok. Csak itt nem annyira értelmesek.
2020. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Kaka az életük, kaka munkát csinálnak kaka pénzért, lenézi őket mindenki, és erre megoldás nekik, hogy a gyengébbik nemet hozzák kellemetlen helyzetbe a beszólásokkal. Én elkezdtem visszaciccegni, visszacuppogni, fütyülni, kacsintani is lehet, vagy egy az egybe dugd ki a nyelved neki, hadd legyen a satnya életében egy kis izgalom. Esetleg vissza lehet szólni, hogy “anyádnál több esélyed lenne”, bár ennyire még nem voltam bátor, nehogy egyszer kapjak egy átszállót...
2020. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
12%
Biztos dögös vagy!!!
2020. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
31%

Azért ezt a szót hogy paraszt!

Más környezetre,környezetbe szokták alkalmazni.

Az ilyen sok tudatlan bunkó,semmire kellő miatt tartunk itt te bunkó .

2020. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem kínjukban. Nekik ez az ami feldobja a munkanapot. Másnak meg az, ha kicsit lazulhat, mert épp nincs meló vagy kimehet a kolléganővel pletykálni.
2020. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

Engem nem zavar, ha nem trágár. Ha trágár, azt meg 10 méter után már nem hallom, ezért nem érdekel.

Szerintem neked sem ez az életed fő problémája, csak reklámozni akarod itt magad.

2020. aug. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Általánosítás. Apámék 5-en dolgoznak saját céggel. Precízek, gyorsak, csendesek, szép munkát végeznek, kedvesek mindenkivel, soha nem fogyasztottak még alkoholt munkaidőben, mindenki szereti őket. Így is lehet, és ilyen is van.
2020. aug. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%
Mert messziről jöttek,össze vannak zárva valami szálláson,és már kanosak,ha meglátnak egy jó csajt.
2020. aug. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!