Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám legyőzni az...

Hogyan tudnám legyőzni az előitéletemet ?

Figyelt kérdés
Félek utcára menni este mert félek, hogy kirabolnak vagy megvernek. Magyar vagyok. Hangoskodást hallok vagy hallom a Kis Grofó zenét már tudom, hogy mi lenne ha nem kerülném el a zaj forrást. Undorodok magamtól. Mert ez nagyon rasszista dolog, igaz?

2020. aug. 19. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem mondom, hogy ne félj, mert mindig van mitől félni. Sok az agyalágyult.

Inkább csak legyél emellett felkészült és ne zárkózz be emiatt, sokan így tesznek. Vigyél magaddal valami vagy valaki olyat amitől biztonságban érzed magad. Valakinek ez egy önvédelmi eszköz, valakinek a kedvenc tárgyai, cigaretta, baráti kör nyugalma..


Én a babámmal nem mertem sétálni, mindentől és mindenkitől féltettem, hiába lakunk forgalmas helyen annyi a részeg majom..a párom javaslatára vettünk egy kiképzett személyi őr kutyát (Malinois, immáron 3 éves), és így Budapest bármely részére nyugodt szívvel megyek. Nem félek, hogy belénk kötnek egy parkban, vagy a sok részeg tetű utánunk botorkál, mert olyan testi-lelki energiával véd minket ami egy hadsereget képes lenne körül ölelni. Tényleg, nagy magabiztosságot adott nekem. :)


Persze, ez most nem egy olyan 'vegyél kutyát' ötlet, csak megosztottam nekem mi segített.

Lehet, hogy neked egy kis önvédelmi oktatás vagy egy zsebben megbújó vészhelyzeti eszköz lesz az.


Inkább előítéleted legyen minthogy valaki megtámadjon.

2020. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Legyen nálad gázspray...sose menj ki ilyen környéken anélkül. Tudom,tudom mi a stájsz. Velem is volt ilyen. Ne legyen nálad értékes dolog,ne legyen mit vesztened,és futni tudj.....kész. Nem fognak utánad futni,max elcsalni valamerre...nem szeretnek dolgozni a bidámbidámok a pénzért,és futni sem fognak érte...Főleg,hogy cigiznek már 8 éves koruktól fogva...Ne magadtól undorodj,hanem tőlük,és attól,hogy egy olyan országban élsz,amit magyarországnak hívnak,és nem magyar a miniszterelnökünk,és nem minket részesít előnyben,illetve a korházaink szinte a béke feneke alatt vannak...Bezsebeli a pénzünket,mi pedig kidolgozzuk a lelkünk. Erre nem tudunk bizonyos környékeken kimenni az utcára sétálni egyet,mert jön a banda késsel meg egyéb finomságokkal,és a jól megkeresett pénzünket büntetlenül sok esetben elveheti,mert már 10x megúszott minden rendőrségi ügyet büntetlenül...és mi ezt tűrjük,miközben annó ezért egy királyt lefejeztünk volna....ez a 10millió ember nem tud elintézni 1,5milliót,vagy esetleg nem tudja elintézni,hogy miközben a parlamentben mindenki jelen van akinek jelen kell lennie,hogy az égjen mint a reichstag...és lenne valami legalább normális vezetőnk,aki nem 150 ezret ad egy hónapban úgy,hogy hétvégente is robotolsz 12órákat...
2020. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Spray szerintem jobb,a pisztolyról ha kiderül,hogy kamu,akkor vége...a hatótáv is nagyon számít,eleve drágább mellesleg...De szerintem valami szöveget kéne kitalálnod...Hívod a rendőröket,azt mondod neki,hogy egy haverod hívod,akinél van cucc pl... És szépen valahogy a rendőrök tudtára adod,hogy mi a helyzet...
2020. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Rendőrökkel nem foglalkozok azok csak traffizzanak nyugodtan.


Gázspray van nálam. Annélkül a kukát sem rakom ki. De ha jönnek 4-en? Hiába fújom le a falkavezért attól a többi ilyenkor nem ijed meg és a spray is véges. Futni tudnak én nem tudok mert asztmás vagyok.

2020. aug. 20. 00:22
 5/6 anonim válasza:
Akkor félj ha már leszolítanak vagy közelednek semi képp ne nézz oda ilyedten mert könnyő préda leszel a gázsprayért még téged basznak meg a bíróságon legtöbször mert az alkotmány a támadókat védi pl megütlek és te visszaütsz és ezután összeverlek akkor az alkotmány engem véd hiába én támadtam
2021. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sajnos cigók lakta városban élek én is magyarként. Nem vagyok kisgyerek a magam 90 kg-jával de 4-5 cigó ellen nekem sincs sok esélyem. Én beszereztem egy viperát, ad egy kis biztonság érzetet így ha gebasz van talán megtudom magam védeni. Szerezz be valami fegyvert az segít.
2021. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!