Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bűntudatod van, ha sokat...

Bűntudatod van, ha sokat ettél vagy nassoltál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 19. 11:47
A kérdező szavazást indított:
Igen (nő vagyok)
Nem (nő vagyok)
Igen (férfi vagyok)
Nem (férfi vagyok)
50 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Nem, az evés jó dolog, örömet szerez, egészséges a személyiségre nézve.

Nö vagyok, méghozzá kifejezetten karcsú alkat - annak "ellenére", hogy szeretek jókat enni!

2020. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Inkabb attol csak, hogy sok megy el rà, a muszaj dolgokkal(kenyer tej mososzer) együtt.

Mindig miutan fizettem a penztàrnàl, legszivesebben bögnék.


A csoki csak jutalom a munkàmért magamnak hogy làssam màr hogy van ertelme valahol.

2020. aug. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Heti 60-100 km-t futok, emellett bringával járok munkába, így nem hízok el, ha néha nasizok sör mellé.
2020. aug. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem. 158 cm/48 kgval hova legyen bűntudatom?
2020. aug. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Néha. De általában a nagyobb kajálásaim is bekalkuláltak és tudom, hogy nem egy napon fog múlni úgysem, főleg úgy, hogy egyébként figyelek az étrendemre és rendszeresen edzek.


Ez a jó ebben, ha teszel magadért, nyugodtabb a lelkiismereted, mert pontosan tudod, hogy mennyit kell bevinned és hogyan kell csinálnod, hogy ne hízz el és többnyire ezt meg is teszed

2020. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, amikor magamhoz képest többet vagy sokat eszem, mint amennyit általában szoktam. Viszont nem hízok (sportolok is), tehát a szervezetemnek olyankor pont annyi ételre van szüksége. Ezért nincs is bűntudatom ha eszem, nincs bűntudatom azért, mert életben vagyok.
2020. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, mindig. Az egész életem arról szól, hogy hogyan fogyjak le vagy éppen tartsam a súlyomat. Olyan típus vagyok, aki elsétál a kaja mellett és felugrik rá +5 kiló... Komoly egészségügyi probléma szerencsére nincsen ennek a hátterében, de nagyon oda kell rá figyelnem, hogy mit és mennyit eszek, illetve rendszeresen sportolnom is kell. Ez pedig sokszor nagyon nehéz, mert a környezetemben (család és barátok) csak ilyen "bármit és bármennyit ehetek" típusú emberek vannak és minden program arról szól, hogy ki van pakolva az ilyen keksz, az olyan süti, az amolyan chips és egyébként ide menjünk enni, ezt rendeljük, és vegyünk olyat is... Nagyon nehéz nekem is megállnom, hogy ne egyek ilyeneket és közben még hülyének is néznek, hogy hát de miért nem eszem ezt meg azt vagy ennyit és annyit.
2020. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
97%

Nasi téren igen is, meg nem is.

Nincs, mert rendszeresen sportolok és edzek, változatosan étkezem, megvan a napi minimum egy gyümölcs. És jó időnként megjutalmazni magunkat, egy nagyobb feladat után :)

Ugyanakkor van, mert hiába nem veszek/ veszünk sokszor nasit, ilyenkor mindig a csoki, gumicukor felé nyúlok, ami azért másabb árkategória, mint a kekszek többsége. A másik pedig, hogy szüleimtől örököltem azt a "jelenséget", miszerint több nasi után szépen kipattogzik a bőröm.. nem a legkellemesebb dolog, de megtanultam jobban figyelni a határokra legalább :)

2020. aug. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
Diétázni kell, ezért, ha megszegem igen. Szerencsére általában betartom és olyan nasit készítek, ami belefér. Vendégségben nem tudom tartani.
2020. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
97%
Nem, csak akkor ha kifejezetten érzem, hogy nem tett jót a gyomromnak.
2020. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!