Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Stresszes helyzetben meghoztam...

Stresszes helyzetben meghoztam egy döntést, azokban az órákban másképp gondolkodtam a barátaimról, mint előtte/most. Melyik az igazi?

Figyelt kérdés

Döntési helyzetbe kerültem, ami nagyon stresszes volt nekem. Abban a helyzetben rossznak gondoltam a barátaim. Befolyásoltak ők is a döntésben, legalább is úgy, hogy úgy gondoltam rájuk, mint akik nem is akarnak nekem igazán jót. Így "ellenük" döntöttem. Utólag visszagondolva mégis igazuk volt és most már nem gondolom őket olyan "sátáninak".


Ilyenkor melyik a valós érzelem feléjük? Amit nyugodt állapotban gondolok, vagy amit bonyolult helyzetben? Akkor azt gondoltam róluk, hogy nem érdekelnének, ha nem lennének nekem. Most fájna, ha elveszteném őket. Nem volt túl régen az eset, 2 hónapja.


2020. aug. 19. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Egyik sem.nem hiszek a mesékben.Szerepet játszol és szórakozol.
2020. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
1+ És azt hiszed, hogy megint nyeregbe vagy, és mögé tudsz valakinek kerülni, hogy újra tudj döfni. Nem fog össze jönni neked.
2020. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz? Nem bántottam senkit... Lehet rosszul fogalmaztam. Nem konkrétan ellenük döntöttem, hanem az elképzeléseik ellen. Segítséget kértem tőlük, hogy hogyan dönthetnék egy adott helyzetben, megkaptam a választ, de én az ellenkezőjét gondoltam jónak. És azért gondoltam őket akkor rossznak, mert kicsit úgy érződött, hogy ők nem akarnak nekem jót, azért biztattak a másik dologra. Én ennek ellenére nem úgy döntöttem, ahogy ők azt jónak gondolták.


Nem kell egyből a másiknak támadni, de úgy látom magadból indulsz ki.

2020. aug. 20. 00:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az az őszinte, amit higgadt fejjel érzel. Ha ugyanis valamire nagyon rá vagy pörögve, valaki/valami felmérgel, akkor könnyen vág az ember a másikhoz nem túl szép dolgokat, illetve olyankor valóban úgy érezheti, hogy senki sem képes megérteni. Példának okáért egyik barátommal rettentően összevesztünk, és azt mondtam, hogy nem is érdekel, ha ezek után nem lesz jelen az életemben. Mikor megnyugodtam rájöttem, hogy f.szkalap voltam, meg utálnám, ha ilyen kis hülyeség miatt többet nem beszélnék vele, bocsánatot kértem, megbeszéltük és jó kapcsolatba vagyunk.
2020. aug. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!