Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért divat gyűlölni MR.Bustát...

Miért divat gyűlölni MR.Bustát az AK26 kilépése a RTM miatt?

Figyelt kérdés

Tagadhatlan, hogy Busta a legnagyobb Magyar rapper.


Néküle nincs AK26, Essem, Awful, se lilg mivel ö fedezte fel korábbi nevén trashcat-et azaz új nevén Nemazalányt.


Fellépés szervezéssel foglalkozok én rendelem meg a zenészeket, eseményekre esküvő, ballagás, születésnap stb.



A megrendelőm egy elég tehetős fiatalember, az új cége milliókat hozott a konyhára neki. Rap zenén nőt fel és Bustát ajánlottam.


De jött ezzel az AK26 úszítással és egyik fülén be másikon ki...



Szóval nem értem az embereket manapság, mind a két oldalt meg kéne érteni.



A farkasok formáció (Mr.Busta ft. Ak26 szerintem eddigi legjobb volt) pénzembeestélbele stb.



2020. aug. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Bustát nem (csak) az Ak26 miatt nem kedvelik az emberek.
2020. aug. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Zenél még egyáltalán az az ember? 2014-15 óta nem nagyon hallottam róla semmit.
2020. aug. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Az igazság az, hogy nem követem hogy mi a divat az általános iskolában.
2020. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Bustát az olyan emberek hallgatják kb mint te, a helyesírásodból ítélve. Ha tetszik, akkor egészségedre, de a valódi legjobb magyar rapperekhez köze sincs. Az AK26 zenéje is elég középszerű.
2020. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
"Nemazalány"...azóta sem értem b*szki, hogy a jóisten haragjába lehet valakinek ennyire gyökér művészneve. 😂
2020. aug. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Busta zenéje pedig jó.


Mr.Busta - Itt vagyok

2020. aug. 21. 09:35
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Már mitől lenne a legnagyobb magyar rapper? :D Kb. 12 éves korom óta nem hallgatom sem én, sem a régi haverok, alig ismerek olyan felnőttet, aki szeretné a zenéit. Egyszer jött koncertezni a városunkba, ott szerintem a szekusokon kívül senki nem volt 15 felett, kb. mintha egy eldurvult gyerekzsúr lett volna. :DDD

AK-ékkal meg igenis gyökérség volt amit csinált. Az a helyzet bustával, hogy előadja mekkora gengszter ő, de csak azokban tesz kárt, akiktől nem kell félnie, hogy revansot kaphat, mint valami falusi uzsorás. :p


Sok dologért lehet őt utálni.

AK ügyek.

Paja G ügy (asszem ez volt a neve).

15 éves gyerekeket rakott ki a Facebookjára képpel, névvel és városnévvel, amiért szidták a szar zenéit.

És ezeket úgy tudom, hogy nem is követem, csak feldobta a híreket a youtube, képzelem mennyi mindent találnék ha utána is néznék.


Vannak jó magyar rapperek, de ő semmilyen formában nem tartozik közéjük. :D

2020. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7, mit tett az ak26-al?


Hironak adott egy pofont, mert tiszteletlenül beszélt vele aztán bocsánatott kért.



Busta karolta fel az ak26-ot néküle nem lenne ismert


Az ak26 rádöbbent, hogy hoppá már egyedül is megy... de eskü nem értem miért kellett sms-ben ezt elíntézni.



Többi pedig felfujás...


Ma az ak26 csak oda megy ahol sok pénzt kap... szóval ki a rabló?

2020. aug. 21. 22:40
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Pajanak miért nem adott pofont amikor tiszteletlen volt vele Paja? Vagy Razonak miért nem adott pofont? Elég tiszteletlen volt ő is Bustaval :)
2020. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük 2009 el. Amikor Fanka csinálta a pitbull lemezt, utána meg ott volt a játsz az anyáddal 10 ben ahol Fanka ellenségével rappelt, ugye Siska -val, és ezért összevesztek. Busta ott köpködte Fanka t ahol tudta. Azóta Busta mindnekivel összeveszett aki az ő ellenségével featelt vagy csak jóban voltak.

Már ez elmondja mekkora kétszinű. Azóta meg vagy 30 rapperrel összeveszett Busta, aki ugyanúgy köszönheti nekik is a sikereket ahogy forditva.


Az összes sikeres rtm szám featekkel született, soha nem Busta szoló.

2021. ápr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!