Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A baratommal kb 6 honapja...

A baratommal kb 6 honapja vagyok egyutt mivel tavol lakunk nemigazan sokszor jarunk egymashoz ha igen akkor 2 3 ejszakara az anyukaja am mindig jarkal maszkal most is akarnak menni bobozni de en nemszeretem a bobot felek. Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A csaladunkban senki nemszereti plusz most kicsit ossze is kaptam az anyjaval emiatt es ja mert nemhaygnak beken hogy csusszak le
2020. aug. 21. 19:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Az anyja alig foz semmit szinte nemis ebedeltem a multkor is ezen volt a vita amikor itt vagyok neha sztem elvarando hogy kicsit figyeljenek jobban ram ha meg csaladtagkent is tekintene ram az anyja😂😂😀
2020. aug. 21. 19:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom
2020. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Balhézol az anyjával, mert nem főz rád és mert olyan családi programot szervez, amit te nem szeretsz? Mit lehet tenni? Például állíts magadon, és akkor jobb lehet a viszony.
2020. aug. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem, nem tekint rád családtagnként az anyja. Szerintem inkább azért nem főz, hogy észrevedd magad, hogy ne lógj náluk annyit.
2020. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is tanulj meg írni, és fogalmazni!

Elmész bobozni, a kirándulás nem fog megártani, de nem ülsz be, bármit is mondanak. Azt eszed náluk, amit a család többi tagja, ha nem főtt étel, attól még nem kezdesz el hisztizni és éhség sztrájkolni.

2020. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretsz bobozni = nem mész bobozni.


Nincs kaja főzve = légy egy kicsit önálló és megkérded nem dobhatnál össze valamit te magad.


Attól még, hogy a srác barátnője vagy ne várd el, hogy az anyuka ott ücsörögjön veled napestig, és később a nevére is vegyen.

2020. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Álomnő, odatelepszik 2-3 napra aztán hisztizik, hogy nem etetik rendesen, meg nem a számára kedves programokat szervezik neki...
2020. aug. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!