Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi aki nem áll ki férfiak...

Férfi aki nem áll ki férfiak mellett, az fura?

Figyelt kérdés

Biztos ismeritek azt az helyzetet ami baráti társaságban, házibulin, közös beszélgetéskor felmerül férfiak és nők közt, hogy egy adott téma, kérdés kapcsán hirtelen kettéosztja a társaságot férfiakra és nőkre.


Ezer féle ilyen téma lehet de pl. "tudnak e nők jól vezetni?" , ilyenkor ugye a nők azonnal összeállnak és védik magukat kollektíven, a férfiak is összeállnak és közösen savazzák a csajokat.


Vagy "minden férfi perverz disznó", mondják közösen a csajok, a pasik meg közösen védik magukat. És így tovább.


Szóval ilyen helyzetekben én sosem állok egyik oldalra sem és nem érzem tisztemnek hogy megvédjem a férfi nemet, nem érzem magamat csoporthoz tartozónak, alapvetően egyénként határozom meg magam, individualista vagyok.


De többször megkaptam, hogy "na mi van nem állsz ki magatokért(a férfiakért), te nem véded magad?"


Mondom nem semmi közöm hozzá. Erre mind a nők mind a férfiak furcsán néznek rám és nem értik miért nem vagyok benne a közös fikázásban.



2020. aug. 22. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én mindig el szoktam mondani a véleményemet az adott témával kapcsolatban.

És arra az oldalra állok, amelyiknek úgy gondolom, hogy igaza van.

2020. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
Te már majdnem mangina vagy! A mangina, férfi létére mindig a nők pártját fogja, akkor is, ha nőnek nyilvánvalóan nincs igaza. Teszi ezt annak a reményében, hogy így jusson szexhez. Ez persze hiú ábránd. Így nem lehet szexhez jutni. De ezt a mangina nem hiszi el és tovább játsza a szerepét.a Mangina szó a Man és a vagina szóból lett képezve, gondolom ez nem szorul külön magyarázatra.
2020. aug. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Hatalmas szerencsémnek érzem, hogy a munkatársaim, barátaim, közeli hozzátartozóim nem primitívek, így nincs részem olyan általánosító "bölcsességeket" hallgatni, hogy a "NŐK így, vagy úgy" vagy ugyanez a férfiakról.

Egyéb emberek véleménye meg olyan szinten nem érdekel, hogy meg sem hallom, nem hogy vitába szálljak.

2020. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 2


Ezt még nem is hallottam eddig. Arra van ilyen kifejezés ami rám jellemző? Hogy egyik oldalra sem állok?

2020. aug. 22. 15:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen van, bölcs.
2020. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad, kérdező. Roppant gyerekes, amit a többiek csinálnak... Ja, meg sztereotip is.
2020. aug. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jól csinálod.
2020. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon meghúzhatod magad kérdező, ha már a nőktől is ilyen megjegyzéseket kapsz. Elmondod amit gondolsz azt kész, a témákat nem mindig válogathatjuk meg ez viszont olyan amihez bárki hozzá tud szólni.
2020. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!