Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi emberrablás a...

Miért van ennyi emberrablás a mai világban?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
2 Nincs mit:DD
2020. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt, ha nem több csak mostmár elér hozzánk a híre
2020. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is volt, vigyázni kell. A legrosszabb az ha eladnak szolgának. És egész nap dolgoznod kell ha nem csinálod nagyon megvernek. Szerintem ennél az is jobb ha megölnek.
2020. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Sok a liberális.
2020. aug. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy az a durva hogy van egy város ahol van egy ember aki embereket tart fogva és mindenki tud róla. Csöveseket gyűjti leginkább. És dolgoztatja meg veri őket. Mint az állatokat, és még sincs börtönben meg semmi. De én nem tudom ki ez csak mondták. De biztos igaz. De hogy ha tudják akkor rendőrség miért nem megy nem értem.
2020. aug. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

5.


Erről beszélek.

Sok a liberális.

Egy normális társadalomban már felszámolták volna.

Itt még a csicskatartót mentegeti a Helsinki bizottság.

2020. aug. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem válaszolók is írták, régebben is hasonló számban tűntek el emberek, mint most, csak a közösségi médiának köszönhetően nagyobb eséllyel jut el hozzánk a híre...
2021. ápr. 23. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!