Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szar életű vagyok. Van aki...

Szar életű vagyok. Van aki még így érez?f22

Figyelt kérdés

Szóval 22 éves vagyok, de mindig is egy vesztes voltam.

Sosem voltam semmiben sem tehetséges, az iskolában is mindig is csak egy elnyomott gyerek voltam akivel mindig kötekedtek.

Ezt most nem azért írom, hogy még mindig a múlton rágódom, mert az elmúlt, nem lehet rajta változtatni, viszont egész életemben nem volt semmi siker élményem.

Barátnőm sem volt sosem, csak prostinál voltam eddig.

Haragszom magamra hogy egy szerencsétlen senki vagyok.

Nem vagyok depressziós vagy ilyesmi, csak egyszerűen bevallom saját magamnak hogy nem vagyok való/nincs jogom ehhez az élethez, mert egy senki vagyok.

Persze van egy szerető családom aki mindig támogat mindenben, de szégyellem magamat hogy semmit nem tudom felmutatni nekik.

Ezt jól esett így leírni, kiváncsi vagyok, hogy vannak-e meg emberek akik hozzam hasonlóan éreznek.


2020. aug. 23. 22:31
 1/6 anonim válasza:

Igen vannak hozzád hasonló emberek, ilyen vagyok Én is.:(

Nekem se volt sose barátnőm, suliban sokszor kiközösítettek, nem vagyok túl okos, sportban se vagyok jó stb...

Próbálkozz társkeresőn csajt találni. Sokkal jobb lesz az életed ha lesz egy párod.:)

18/F

2020. aug. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a társkeresőt, igaz most is naponta egy olyan lánnyal beszélek akivel Tinderen Matcheltem.
2020. aug. 23. 22:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb minden második kisfiú így gondolkodik mint te
2020. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát azért remelem hogy nem, nem szeretném ha ennyi élettelen lenne mint én.
2020. aug. 23. 23:15
 5/6 anonim ***** válasza:
El sem tudod képzelni mennyit lehet fejlődni lelkileg,egy akaratlanul is sok kihívást tartogató életben. Csak kérdés hogyan használod ki a tapasztalatokat,önsajnálkozol életed végéig,vagy kiaknázod a forrásaidat. Te melyik oldalt szeretnéd választani? Egyhelyben tiporgás,vagy a komfortzónából való kijövetelt?
2020. aug. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is egy csicska vagyok, nem tartok sehol hiába dolgozom és tanulok nem vezet sehova, más meg nem csinál semmit és luxusban él, ez nagyon felcsesz engem, és emiatt egyre nagyobb lúzerek gondolom magam.

Mondjuk legalább párom volt nem is egy, és van most is, de ő is sokkal sikeresebb, mint én, szóval legalább vele szemben igyekszem legyőzni a saját kisebbségi komplexusomat, amennyire csak tudom.

Amiben jó vagyok az egy dolog, az írás, még sok minden érdekel, kb ezek tartottak eddig életben.

Nem tudom hol a kiút az analfabétizmus, kisebbségi komplexus és a lúzerség mesterhàrmasàból.

2020. aug. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!