Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elkezdek beszélgetni, hogyan...

Elkezdek beszélgetni, hogyan legyen téma?

Figyelt kérdés

Beszélgetek több 14-16 éves lánnyal, elején tök jól megy a beszélgetés

Magától jön, utána meg megáll a beszélgetés


2020. aug. 25. 00:13
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem építed tematikusan tovább. Amíg spontán megy addig a legjobb és addig vagytok a leginkább egy hullámhosszon. Mikor megáll az jelentheti, hogy nem nagyon van más közös témátok. De ha figyelsz beszélgetés közben és megjegyzed, hogy őt mi érdekli, érdekelte, akkor emelj ki egy dolgot egy témából és vidd tovább azt.


Mint egy szólánc ilyen esetben.


Ugyanakkor hozzátenném, hogy egy fiú-lány szituban a nagy hallgatások szemkontakt esetén egyértelmű vonzalmat jelent mindkét fél oldaláról, tehát pozitív tényező.

2020. aug. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Kérdezni kell. Próbálj meg a témához kapcsolódót kérdezni tőle. Sok lány szeret beszélni.


Én lányként, lányokkal való beszélgetéseim alapján elmondom neked, hogy tényleg ne csak a 'szia, hogy vagy, mizu' kérdéseket tegyél fel neki. Persze kérdezd meg, hogy smint van, de ezek után dobj fel egy témát.

'hé, tegnap láttam az xk filmet, nagyon jó volt. Te láttad már? Mi a kedvenc filmed?`

...

' Miért? Láttál valamelyik szereplőnek másik filmjét. Melyikben volt jobb szerinted?

`

2020. aug. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Jajj persze jól mondja a kedves hölgy. Fontos, hogy érezze, hogy érdekled. És igen jól megérzik, ha csak sumákolsz :D Vagy tévedek?
2020. aug. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó. Megérezzük.


Kérdezőnek:

Szeretünk beszélgetni, a párunkkal is akarunk majd beszélgetni. Normális dolgokról! Nem kell a folyamatos nyomulás, hogy: jajj, de jó lenne, ha itt lennél.

Meg tervezni a jövőnket..


Mi is visszakérdezünk, ne aggódj. Csak írj valamit, amire tudunk kérdezni. Néha magadtól mesélj valamit. Kis dolgok is elegek, amik talán nem tűnnek izgalmasnak.


Őszintén szólva én sok fiúval beszélgettem már(kezdeményező tudok lenni), de egyikkel sem jöttem össze. Egyszerűen csak az én koromban éretlenek(A KÖRÜLÖTTEM LÉVŐK. Nem mindenkire értem, hiszen nem ismerem az összes férfi neműt).

Ha beszélgettünk hosszabb ideig, akkor olyanok voltunk, mint 2 pasi(nem vagyok pasis!) , akik együtt videójátékozik, de szívesen szexelnének. (ismét, csak akikkel beszélgettem)

2020. aug. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!