Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hívják azt az embert aki...

Miyakocchi kérdése:

Hogy hívják azt az embert aki egész életedben leamortizál és úgy állít be téged hogy egoista vagy?

Figyelt kérdés

ezt többszört megemlíti és hogy nem vagy képes senkit szeretni még őt se aki a legjobban szeret. Erre can egy külön szó? Efyszerűen nem tudom körbeírni.


Így alap járaton ez az amit mindíg megkapok, holott visszahúzódó személyiség vagyok aki eldobná a semmit nem érő életét egy hajléktalanért is.



2020. aug. 25. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Hatékonynak hívják. Merthogy egész életedben (te írtad így) nem voltál képes leválni róla, eltávolodni tőle.
2020. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Nárcisztikus.
2020. aug. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

*nem vagy képes senkit szeretni még őt se aki a legjobban szeret.


Minden ember szótárában más és más a szeretet.


*holott visszahúzódó személyiség vagyok aki eldobná a semmit nem érő életét egy hajléktalanért is.


-Sosem írja le az ember ezt, ha valóban meg is képes tenni.Nem beszél róla, hanem cselekszi.


Nagy szavakat használsz, ami árulkodik rólad.És nem pozitív módón.

2020. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
2 A kérdezővel van probléma. Nem az illetővel aki ezt mondta neki. Egyértelműen lejön az írásából.
2020. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bántalmazó. A kérdező pedig egy nagyon alacsony önértékelésű áldozat.
2020. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!