Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sz@rjam le ha beszólnak?

Hogyan sz@rjam le ha beszólnak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon rossz tulajdonságom, túlérzékeny vagyok. Ha egy apróságot mondanak, már azon is képes vagyok napokig agyalni, hogy ezt most miért kaptam. Hogyan erősödjek meg lelkileg? Sajnos emellett nagyon lelkiismeretes vagyok így ha keményen visszaszólok, az nekem jobban fáj, mint a másiknak.

2020. aug. 25. 11:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Gyakorlat teszi a mestert. :)
2020. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Csináld azt, hogy aki beszólt nem is létezik akkor! Tehát nem is szólt be a számodra.
2020. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Én így voltam akkor amikor elkezdtem fórumozni egy másik portálon-csak néztem nagy szemekkel,olyan támadásokat kaptam alaptalanul-később kiderült ki volt, és milyen céllal tette- aztán az ember hozzáedződik, ma meg már lepereg.
2020. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
Én is ilyen voltam régen, de idővel rájöttem, hogy a beszólás mennyire nem az én problémám, hanem kizárólag azé, aki beszólt. Ha neki van gondja velem, őt zavarja, hogy én valamilyen vagyok, ezt neki kellene magában rendeznie, és igazából nem is tartozik rám. Próbálj meg te is így tekinteni erre.
2020. aug. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Én is ilyen vagyok. De egyébként ah valaki beszól, vagy szólj vissza, vagy egyszerűen hagyd rá az illetőre.
2020. aug. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Thispain ***** válasza:
91%
Az is segíthet, ha annyit válaszolsz, hogy "Értem.", "Na és?", "Igen.", vagy stb..
2020. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Előtte vedd le a nadrágot.
2020. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
6%
7 Nem félsz?:DD
2020. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8%
Mitől? :D Nem én leszek mögötte.
2020. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a kis táblácska segített, az íróasztalom felett lóg. Ha úgy érzem bántanak vagy beszólnak ránézek és mosolygok, nem keveredem felesleges vitákba. Ezáltal saját magamat is kímélem.

2020. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!