Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az mostanában, hogy...

Miért van az mostanában, hogy kiírok egy komoly kérdést és egyből betámadnak, hogy kamu?

Figyelt kérdés
Nehéz időszakon megyek át több tekintetben és többször is kértem ezen az oldalon segítséget. Nem írtam soha ki kamu kérdést, de mostanában legalább 1 válaszoló mindig ezzel jön. És más komoly hangvételű kérdések alatt is ezt látom. Mi folyik itt, miért ilyenek az emberek?

2020. aug. 25. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Átlátnak a meséken, és az írás árulkodik.Még ha a világ legügyesebbikeként is van megírva. No meg vannak emberek akik a hazugságot azonnal megérzik.
2020. aug. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy tényleg nem meséket írok ki, hanem igaz és valós problémákat.
2020. aug. 25. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bemásolnál pár ilyen kérdést?
2020. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
"többször is kértem ezen az oldalon segítséget" A gyaki népe előszeretettel segít neked a sírodat gyosabban ásni. Feltűnt, hogy milyen hangosak és mennyire tájékozatlanok? Na, így kérj segítséget tőlük.
2020. aug. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Kiírtam magamból egy sztorit amit most nem fogok felidézni, azt mondta az egyik, hogy kamu. Elküldtem a bizonyítékot, és elnézést kért.
2020. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért mert túl sok a kamu kérdés, és néha már nem lehet megkülönböztetni a valóditól.
2020. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy ideje nagyon sok itt az éretlen fiatal, akik nincsenek felnőve a problémákra.
2020. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ingerszegény környezetben nőttek fel, de amúgy sok kérdést lehet elméletiként is kezelni, úgy is érdekes. Szerintem a csökkentebb IQ is okozhatja még, vagy akik olyan közegben nőttek fel, hogy kárt okozott bennük, hogy sokszor átverték. Meg azok is fenn akadhatnak akik maguk sokat szoktak kamuzni, azok mindenben magukat látják, hogy ők ilyeneket is kamuztak már, meg aki sokat kamuzik annak az empátiája is csökken mert nem fogja fel, hogy igaz is lehet valami ami durván hangzik.
2020. nov. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!