Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Félek telefonálni, emberekkel...

Félek telefonálni, emberekkel kommunikálni, más is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Van egy félelem bennem, nem tudom megmagyarázni miért, ha telefonálnom kell el kezd izzadni kezem,lábam, felmegy a pulzusom, nehezen kapok levegőt. Ezt hogy lehetne legyőzni?

Még egy pizzát se merek megrendelni.


22/L



2020. aug. 25. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Hiába próbálod előadni a dolgokat, aki ismeri azt, akit te itt most be akarsz ilyennek állítani, az teli szájjal kinevetne net-en kivül:DD
2020. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálok telefonálni.

Erre telefonos munkahelyen dolgozom, szerencsére, mióta itthin, csak emailes kapcsolat van :)

2020. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Nem állítom hogy félek de kényelmetlenül érzem magam tőle. Régen rosszabb volt de valahogy elkezdtem kinőni de még most is megesik.
2020. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Igen, de én tarcsazom a számot. Nem agyalok ezen sokat. De egyébként ismerős.
2020. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipő....
2020. aug. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elsőnek mi baja? Valami mentális betegségben szenved?


Én is ilyen vagyok mint te, kérdező. Sajnos ezt csak úgy lehet legyűrni, ha "kényszeríted" magad és csakazértis telefonálsz, mégha nagyon nehezedre esik is. Végül is mindig nem lesz melletted anyád hogy helyetted felhívja az orvost hogy időpontot kérjen neked (nem rosszból írom, hanem mert én is ebben a cipőben járok)

2020. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem az segít (az ilyen időpontkérés meg hasonlókban), hogy előre kitalálom szó szerint, mit fogok mondani. Akár le is írom. Ha nagyon nehezen akar menni, akkor elmondom az asztalon a növényemnek párszor (vagy valahova elmegyek, ahol senki nem hallja).


Ha barátot, rokont kell felhívni, az nehezebb, ott nem lehet szövegsablonokat használni :-/

2020. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu, en is ilyen vagyok. Mondjuk nekem alapbol van egy durva szorongasos betegsegem, ugyhogy en az elet mas teruletein is ilyen vagyok.

A telefonhivasokat kepes voltam hetekig halogatni, annyira rettegtem. Neha csak ultem es orakig keszultem ra, majd a vegen megsem hivtam fel, akit kellett😅 Mostanaban erot vettem magamon es gyorsan felveszem/tarcsazom, mielott meg lenne idom gondolkodni. Onnan meg mar feszulten, de megy magatol, mert nincs visszaut 😃

2020. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gyakorold, majd a sokadik után már semmi szorongás nem lesz benned emiatt. Néha muszáj egy-egy fontos telefont elereszteni, sajnos megkell tanulni ezt kezelni.
2020. aug. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A telefonálással én is ugyanígy vagyok. Ha tehetem, akkor kerülöm és inkább elintézem személyesen vagy írásban, ha van rá lehetőség.
2020. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!