Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy-hogy pont az a fiú...

Hogy-hogy pont az a fiú segített nekem akit párszor leráztam?

Figyelt kérdés

Napokban sikerült görkorival olyan szépen elesnem,hogy első percekben azt hittem nem fogok tudni felkelni egyedül. Viszont egy pillanat elteltével arra lettem figyelmes,hogy pont az a srác sietett oda hozzám akit őszintén szólva párszor már leráztam magamról mert még ha csúnyán is hangzik nem az a menő adónisz típus hanem inkább az átlag nem csúnya csak nem az esetem.


Szégyelltem is magamat mert olyan rendes volt velem amit nem érdemelnék meg tőle. Mondta, hogy nyugodjak meg pihenjek egy picit majd hazakísért. Mielőtt elköszöntem volna tőle ,megkérdeztem miért segített nekem azok után ahogy én bántam vele. Erre annyit válaszolt mosolyogva , hogy még mindig tetszem neki de nem vár semmit cserébe tőlem csak jöjjön mihamarabb helyre a bokám majd elköszönt és távozott. Azóta lelkiismeret furdalásom van. Tényleg nem keresett azóta, viszont úgy érzem, hogy meg kellene köszönnöm neki a gesztusát. És rájöttem, hogy át kellene értékelnem az emberi tulajdonságot és a belső értékek jelentőségét. Totálisan egy lökött tyúknak érzem most magamat.


28/N


2020. aug. 25. 22:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
28 evesen gorkorizol?
2020. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért ne, jó kondiban vagyok. Csak benéztem egy kanyart.
2020. aug. 25. 22:13
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiú és te magad is megválaszoltad a kérdést.


Azért segített, mert még mindig tetszel neki, de szerintem ha nem tetszenél is segített volna, mert valamennyire ismer.


A lelkiismeretfurdalás szintén érthető, viszont ha nem akarsz tőle semmit, akkor ne adj neki egy köszönömnél és egy csokinál többet, mert félre fogja érteni.


Igen, lehet, hogy jó lenne átgondolnod a belső értékek jelentőségét. Nem is értem, hogy a legtöbb ember hogy tud úgy élni, hogy nagyobb százalékban a külső alapján ítél, holott köztudott, hogy a szépség eléggé múlandó dolog, kivéve, ha az ember lelkének a szépségét szereted meg, mert az bizony nagy eséllyel nem nagyon fog drasztikusan változni...

2020. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A szomszédom felesége 35 éves létére is görkorizik, nincs ebbe semmi rossz. Annyi különbséggel hogy ő a gyerekeivel teszi ezt. Meg ő deszkázott is egy időben de arra már nem mer ráállni mert 15 éve deszkázott utoljára, nála görkori illetve jégkorcsolya volt az első. Nincs ebbe semmi rossz.


Kérdező.


A srác aki neked segített mondta hogy még tetszel neki, de ennek ellenére volt benne annyi emberség hogy emiatt segített rajtad inkább. Egy idegenen is nyilván segít valaki sajnos manapság ez már nem jellemző, de azért vannak kivételek.

2020. aug. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon jó példa volt arra, hogy atgondolj mindent.

Okés,nem jön be a fiú meg minden,de legközelebb remélem segít esetleges pár választásban. :)

2020. aug. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, csak erőltetnéd magadat azzal, hogy "ez valahogy mégis tetszik nekem", holott nem, mert csak egy alap, általános emberi cselekedetet tett feléd, amikor elnyaltál, és felsegített.
2020. aug. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

*És rájöttem, hogy át kellene értékelnem az emberi tulajdonságot és a belső értékek jelentőségét.


Jobb később, mint soha:)

2020. aug. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Mert még mindig reménykedik benne, hogy összespermázhat. Én meg vártam volna, hogy hogy kelsz föl magadtól😄
2020. aug. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 Ezért van az ilyen srácoknak, akik a kérdésben szerepelnek barátnőjük, és neked meg nincs. Vagy ha van, az olyan is.
2020. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már nős vagyok😃 és a fiaimat is pont így nevelem😄
2020. aug. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!