Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire baj az ha semmihez...

Mennyire baj az ha semmihez nem értek és nem is érdekel semmi?

Figyelt kérdés

Sajnos nincsen semmi amiben jó lennék, nem találtam meg a boldogságomat,

csak vagyok eszek-->hízok és a szüleimen élsősködök. Építkezésre a por miatt nem tudok menni, gyárba nincs felvétel a szakmámba meg tapasztalat nélkül nem vesznek fel így marad ez, de belegondoltam , ha felvennének azt sem tudnám mit kellene csinálni, papírom van tudásom nincs. Soha nem is érdekelt. Kihallottam a szüleim beszélgetését, azért nem tettek eddig ki mert azt gondolják kinyírom magam, holott nem, minden vágyam a régi ismerőseimmel találkozni az utcán fetrengve apróért kunyizva ammónia szagot árasztva.


Egy szóval, kellemetlen , de mégsincs kedvem változni, nekem a napi 1 kiló kenyér tea meg a wi-fi elég.


2020. aug. 26. 00:17
 1/10 Simon Petrikov ***** válasza:
55%

"Egy szóval, kellemetlen , de mégsincs kedvem változni, nekem a napi 1 kiló kenyér tea meg a wi-fi elég."


Ez teljesen jó hozzáállás szerintem. Túl sok ember szenved manapság azért, mert áldozatul esik annak a gondolkodásnak, hogy csak abban érdemes dolgozni amit szeretsz/ami érdekel. Én akkor jöttem erre rá, amikor felvettek komissiózónak.

2020. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Biztos, hogy nem eleg.

Eloskodj meg, de mondjuk arufeltoltonek, szaktudast nem igenylo allasokra jelentkezz, csak ne ezzel a dumaval.

Ha felvettek, adj nekik egy kis lovet, rendesebb kajat egyel, es szabadidodben probalj talalni dugo-pajtit. Tedd feljebb a minimumot.

2020. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Simon Petrikov ***** válasza:
63%

1-es vagyok


Úgy értettem hogy az a jó, hogy ha nincsenek nagy igényeid akkor könnyebb lesz olyan munkát találni, amiben nem fogsz nagyon szenvedni.

2020. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

És 29/F, ugye?

Balázska?

Amennyiben nem troll vagy, akkor miért nem mész el tanulni? Miért nem keresel munkát bárhol az országban, és mész melós szállóra ideiglenesen?

2020. aug. 26. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem létezik hogy gyárba se vesznek fel.
2020. aug. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagy trauma lehetett sokaknak ez a Balázska, hasonló kérdéseknél is írják. Hát igen, lehetnék troll is, milyen jó is lenne. De a trolloknak célja van mint pl. ez is, hogy elérjék érdektelen legyen egy bizonyos szitura a válaszadás. 1 éve nem tud a topik túljutni rajta. Rossz érzés mert pár tipp trükk praktika elfért volna ide, de ha nem, nem most nem ezen múlik a teljes megváltozásom, de azért jó lett volna mosolyogva nyomni a vissza nyilat. Egyébként 23 vagyok, ha 6 év múlva is ez lenne mint a teória szerint Balázskánál akkor kicsit ..óhm. nem lennék boldog. Ha érthető.
2020. aug. 26. 09:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a környezetváltozás jót tenne neked. (Pl. külföldi munkavállalás, vannak ilyen önkéntes munkahelyek, ahol fiatalok dolgoznak lakhatásért, ellátásért, minimális pénzért,viszont ez nem hosszútávra szól és a lényeg a kaland, nem maga a munka. AFS szervezet pont ilyen).
2020. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok nyelvet. És nem is tudom megjegyezni.
2020. aug. 26. 15:05
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Neked orvos kell, ember. Vagy minimum pszichológus.
2020. aug. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként valami könnyű betanított munkát meg tudnál csinálni. Sok van belőlük, van ahol több az elvárás van ahol kevesebb. Keresni kell valami könyebbet.
2020. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!