Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jelenleg mit a legnehezebb...

Jelenleg mit a legnehezebb számodra megtenni, amiből nagyban profitálnál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 04:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben el kéne menni egy utolsó OKJre, de nem fűlik hozzá a fogam
2020. aug. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is utolso OKJ re kellene mennem csak épp nincs rà pénzem.

Ha 100% hogy talàlok vele màsik munkàt es nem lenne ilyen rizikoja, hogy lehet nem, talàn be merném àldozni.

2020. aug. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elindulni egy munkalehetőségre vonatkozóan hozzá ügyfeleket delegálni. Nem ez lenne a fő munkám.
2020. aug. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Végre fenekestül felforgatni az egész katasztrofális magánéletemet, aztán kezdeni valamit az egészségemmel
2020. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Külföldön élek 4 éve, egy hónapja költöztem 1000 km-rel odébb mint ahol eddig éltem, jól fizető munkám van stb. Pár napja megtudtam, hogy felvettek egyetemre egy másik országba, ráadásul két szakra is. Néhány napom maradt dönteni. Ha bevállalom, akkor megint kb. 1000 km-t kell odébb költöznöm, a pasimat, barátaimat itt kell hagynom, valószínűleg munkanélküli leszek egy ideig, lakásom még nincs, a rengeteg papírmunkát, stresszt a költözés miatt meg ne is említsem. Na és ma azon gondolkodom, hogy bevállaljam-e? Tanácsok esetleg?
2020. aug. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Konkrétumok nélkül milyen tanácsot lehet adni?

Max. egyet: a párkapcsolat nem számít, bárhol találhatsz mást, jobbat. Ne befolyásoljon a döntésben


#4

2020. aug. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Abbahagyni ezt az egészségtelenül sok tanulást.


Kivizsgáltatni magamat, mitől vagyok ennyire gyenge izmú, gyenge állóképességű, mitől fejlődök lassan, hallok rosszul, krákogok, viszketek több helyen, köhögök sokszor ugatósan, fulladok párától és elhasznált levegőtől, gyógyulok lassan a megfázásokból, rendszertelen stb-stb-stb.


Keresni egy jó pszichológust.


Esetleg kimenni Németországba takarítani, hogy totál megváltozzon az életem, hátha úgy tiszta lappal kezdhetek. Bár ismét fiatal sohase leszek.



27N

2020. aug. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hirdetni magamat egy lehetőség kapcsán, hogy ügyfelekhez jussak.
2020. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy hasznom semmiből sem lenne, viszont nem ártana tanulnom és tennem valamit a mentális problémáim ellen.
2022. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!